O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Formayı hak edin.

Formayı hak edin.
Formayý hak edin.

news: formayi_hak_edin.jpg
Hollanda kampıyla lige hazırlıklarını sürdüren Sivasspor´da teknik direktör Mesut Bakkal, futbolcularını uyardı. Antrenmanlarda futbolcularının hata yapmaması için sık sık uyarılarda bulunan teknik adam Bakkal, dikkatli olmalarını ve formayı hak etmelerini istedi.

Neşeli geçen kamp ortamında yaptığı hazırlık karşılaşmalarnda iyi bir mücadele sergileyen ve bu formuyla gözleri dolduran Sivassporlu futbolcular ligin başlayacağı günü sabırsızlıkla bekliyor. İdmanlarla oldukça hırslı oldukları gözlemlenen ve başarılı olmak için var güçleriyle çalışan futbolcular lige iyi bir başlangıç yapacaklarını ve bu yıl da Sivasspor´un adından söz ettireceklerini ifade ettiler.
Bu sezon Sivasspor´un gerçek başarısını ortaya koyacağını ifade eden teknik adam Mesut Bakkal, onlara güvendiğini ve başarısız olmaları için ortada bir nedenin olmadığını söyledi.
Antrenmanlarda futbolcularını hata yapmamaları konusunda sık sık uyarmasının sebebini de anlatan Bakkal, hata yapıldığı an başarısızlığın kaçınılmaz bir sonuç olacağı için uyarılarda bulunduğunu söyledi.
Sivasspor formasını giymek isteyen futbolcunun başarı için mücadele etmesi ve hata yapmaması gerektiğini dile getiren Bakkal, "Sivasspor Anadolu takımları içerisinde ayrı bir yere ve öneme sahip olan güzide bir takım. O yüzden bu takımın formasını giymek her futbolcuya nasip olmaz. Benim futbolcularım eğer bu formayı giyiyorsa bunun altında ezilmemeli, hata yapmamalı. Hollanda kampımızın ardından yeni sezonda sahaya çıkacak olan futbolcularımızı büyük ölçüde belirleyeceğiz. Futbolcularımızı belirlerken bizim gözlemlerimiz ve raporlarımızın yanı sıra futbolcunun istek ve azmi de çok önemli. Bu formayı ancak hırslı ve başarılı olmak isteyen hata yapmadan sahada mücadele edecek olan futbolcu giyecektir. Formayı giymek isteyen futbolcumuz kendi kaderini kendi çizecektir.
Başarı için büyük bir çaba harcamayan, sık sık hata yapan futbolcu bu formanın ağırlığı altında ezilir. Çok şükür bizim böyle bir futbolcumuz yok. Ancak biz en iyi olmak için çaba harcıyoruz. Futbolcularımında bu yönde benim yüzümü kara çıkarmayacağını çok iyi biliyor, onlara güveniyorum "dedi.
BİZİ BEKLEYİN
Sivasspor´un bu sezon ligde güzel günler geçireceğini ifade eden Bakkal, taraftarlarada seslenerk, "Bizi bekleyin ve takip edin "dedi.
Taraftarlardan destek beklediklerini ve onlardan alacakları güçle ligde daha güzel günler yaşayacaklarını dile getiren Bakkal, "Taraftarlarımız bize destek olmazsa futbolcularımızda ve bizde büyük bir moral bozukluğu olur. Ancak onların vereceği destek artarak devam ederse bu da bizi başarılı olmamız için zorlar.
Bizlerde onların bu desteği olduğu müddetçe hata yapmadan sahada mücadele etme gayreti içerisinde oluruz ve başarılı günleri hep birlikte yaşarız "dedi.

Haber Galerisi

Image #76
58zarali 07/28/2010 890