O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Bakkal: "İyi yoldayız"

Bakkal: "İyi yoldayız"
Bakkal: "İyi yoldayýz"

news: iyi_yoldayiz_mesut_bakkal.jpg
Yeni sezon hazırlıklarına Hollanda'da devam eden Sivasspor'da, teknik direktör Mesut Bakkal, ''İyi yolda gidiyoruz'' dedi.

Bakkal, yaptığı açıklamada, Türkiye'den sonra ayın 18'inde maç trafiğinin yoğun olduğu bir dönemde Hollanda'da kampa geldiklerini, bu süreçte 4 hazırlık maçı daha oynayacaklarını kaydetti. Lige eksiksiz başlamak istediklerini ifade eden Bakkal, dün oynadıkları Borussia Mönchengladbach II maçında şu ana kadar çalışılanların sahaya yansıdığını gördüklerini ifade etti.

Bakkal, sözlerini şöyle sürdürdü: ''İyi yolda gidiyoruz. İnşallah, günler geçtikçe daha iyi duruma geleceğimizi zannediyorum. Ne kadar çok maç oynadıkça o kadar iyi şeyler yapacağımızı düşünüyorum. Takımdan memnunum. Çok fazla eksiğimiz gözükmüyor. Bunun yanında da Ceyhun'un kampa katılması ve dünkü maçta gösterdiği performans bizi ayrıca mutlu etti. Mehmet Yıldız'ın ufak bir sakatlığı vardı. O da geçti, inşallah yarınki maçta oynayacak. Bir bütünüz, bir takım halinde herkesi oynatmaya çalışıyoruz. Herkes de görevini fazlasıyla yapmaya çalışıyor.''

TRANSFER
Takıma yeni takviye yapıp yapmayacaklarının oynayacakları 1-2 maç içinde netleşeceğini kaydeden Bakkal, ''İhtiyacımız da olmayabilir ama şu anda bir ihtiyaç yerimiz yok. İçerideki oyuncunun performansını artıracağız. Eğer lüzumlu ve bizim takım üzerinde bir futbolcu bulursak da almaktan yönetim olarak kaçınmayacaklarını söylediler. O yüzden biraz daha hazırlık maçlarını bekleyip göreceğiz'' dedi.

FİKSTÜR
Bakkal, Süper Lig'de oynayacakları her maçın zor geçeceğinin belirterek, ''Derbi diye oynarsınız kazanırsınız, 'çok kolay' dersiniz kaybedersiniz. Onun için ligde kolay maç yok. O yüzden bizim takımın ne yapacağı önemli. Her maça kazanmak için çıkacağız, o şekilde oynayacağız. Fikstür kazandığınız zaman iyidir, kaybettiğiniz zaman kötüdür her zaman'' diye konuştu.

YENİ SEZON
Yeni sezondaki her maçın çok çekişmeli geçeceğine inandığını ifade eden Bakkal, ''Çok iyi bir lig bekliyorum. Herkes transferlerini yaptı, herkes çok iyi şekilde hazırlanıyor. Bu sene çok çekişmeli, galibiyetin değil puanların çok zor alınabileceği bir lig izleyeceğiz'' dedi. 

Kaynak : AAHaber Galerisi

Image #74
58zarali 07/23/2010 795