O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Eren Dolak Son Yolculuğuna Uğurlandı

Eren Dolak Son Yolculuğuna Uğurlandı
Eren Dolak Son Yolculuğuna Uğurlandý

Dün Yeni 4 Eylül Stadyumu´nda oynadığımız Göztepe maçının ardından kalp krizi geçirerek hayatını kaybeden taraftarımız Eren Dolak son yolcuğuna uğurlandı.

Karşılaşmanın hemen ardından rahatsızlanan ve ilk müdahalesi stadyumda yapılan 31 yaşındaki taraftarımız Eren Dolak, ardından ambulansla hastaneye kaldırıldı. Kalp krizi geçirdiği belirlenen Dolak, doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamadı ve hayata gözlerini yumdu.

Eren Dolak için bugün Ulu Camii'de cenaze namazı kılındı. Dolak'ın cenazesi öğlen vakti kılınan cenaze namazının ardından Yukarı Tekke Sıra Mezarlığında toprağa verildi.

Cenazeye Sivas valisi Salih Ayhan, başkanımız Mecnun Otyakmaz, başkan vekilimiz Erdal Sarılar, as başkanımız Faruk Taşseten, yönetim kurulu üyemiz Emre Özgü, Teknik Direktörümüz Hakan Keleş ve yardımcıları Yunus Kaya, Ersel Uzğur, Mohamed Ali Kurtuluş, Recep Atılgan, futbolcularımız Muhammet Demir, Ziya Erdal, Hakan Arslan, Mert Hakan Yandaş, Douglas, genel müdürümüz, Cafer Kaplan, idari menajerimiz Oray Baykal, il protokolü ile çok sayıda taraftarımız katıldı.

Eren Dolak'a yüce Allah'tan rahmet, kederli ailesi, sevenlerine, camiamıza baş sağlığı ve sabır dileriz.


Haber Galerisi

Image #1080
RECEP_YUKSEL 12/10/2018 367