O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Ramoviç Sivasspor'da !

Ramoviç Sivasspor'da !
Ramoviç Sivasspor'da !

news: sead_ramovic.jpgBir süreden buyana kaleci arayışını büyük bir hızla sürdüren Sivasspor Petkoviç’in takımdan ayrılmasıyla boşalan kalesini Norveç’in Tromso takımında oynayan Sead Ramoviç’le doldurmayı hedefliyor. Önceki gün kulüp yöneticileri ile görüşmek için uçakla ilimize gelen Kaleci Ramoviç, bir gün şehirde kalarak tekrar ülkesine döndü.

Norveç’in Tromso futbol takımın kalesini koruyan 1979 doğumlu milli kaleci Sead Ramoviç, Bosna Hersek milli takımında görev almış tecrübeli bir kaleci.  Edinilen bilgilere göre 1.90 boyundaki Müslüman kaleci ile ön anlaşma sağlayan Sivasspor kaleci arayışını Ramoviç ile son vermek isterken futbolcu ile ön anlaşmanın sağlandığı bildirildi. Öte yandan Ramoviç’in takımı Tromso ise henüz bitmeyen ligdeki mücadelesini sürdürüyor.


Haber Galerisi

Image #65
58zarali 07/03/2010 3,753