O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Mecnun Otyakmaz Yeniden Başkanlığımıza Seçildi

Mecnun Otyakmaz Yeniden Başkanlığımıza Seçildi
Mecnun Otyakmaz Yeniden Başkanlýğýmýza Seçildi

Olağan genel kurulumuzda delegelerin oylarının tamamını alan Başkanımız Mecnun Otyakmaz, 3 yıllığına yeniden başkan seçildi.

Olağan genel kurulumuz, Bahçeşehir Okulları İsmet Yılmaz Konferans Salonu'nda gerçekleştirildi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan genel kurulda yönetim ve denetim kurulu raporları okundu, bilanço ibra edildi.

Kongrede konuşan Sivas Valisi Davut Gül, sözlerine teşekkür ederek başladı. Gül, "Başta kulüp başkanımız olmak üzere tüm yönetim kurulu üyelerine, futbolcularına, emek veren üç hocamızın hepsine ve kulüp çalışanlarına teşekkür ediyorum. Ortada bir başarı var çünkü düşen bir takımı bir üst lige çıkartmak zor iş hele ki ilk sene de çıkartmak daha zor bir iş. Bizler ilde çalışan kamu görevlileri olarak şehrimizin yüzünü güldüren her olumlu çalışmaya katkı sunmak istiyoruz. Sivasspor'u da öyle değerlendiriyoruz." dedi.

Başkanımız Mecnun Otyakmaz'ın "Bir arkadaşa bakıp çıkacağız" ifadesinin gerçekleştiğini belirten Gül, "Evet bir arkadaşa baktık çıktık ama arkadaşımızı orada göremedik. Bizim arkadaşlarımız Süper Lig'de. Bundan sonra da arkadaşlarımızı Süper Lig'de arayacağız." şeklinde konuştu.

Gül, Sivas'a ilk atandığında Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz'ın kendisinden Sivasspor ile yakından ilgilenmesini istediğini de sözlerine ekledi ve şampiyonluğun şehrimize hayırlı olmasını diledi.

Kongrede delegelerimize seslenen Başkanımız Otyakmaz, faaliyet raporunu okuduktan sonra verdiğimiz sözü yerine getirmenin huzurunu taşıdığımızı belirterek, "Çok şükür geçen yıl düştüğümüz Süper Lig'den bir yıl aradan sonra büyük bir mücadeleyle, hak ederek, şampiyon olarak tekrar yükselmeye hak kazandık. Camiamıza kutlu olsun." dedi.

Otyakmaz, takımımızı şampiyon yapan futbolcularımızı ve teknik direktörümüz Samet Aybaba liderliğindeki teknik heyetimizi kutlayarak, takımımıza destek veren herkese teşekkür etti.

Önümüzde yabancısı olmadığımız bir lig olduğunu dile getiren Otyakmaz, "Bu yıl artık daha tecrübeli olacağız, geçmiş yıllarda yaşamış olduğumuz tecrübelerin de üstüne koyarak. Bu yıl da TFF 1. Lig'de edinmiş olduğumuz tecrübelerle inşallah önümüzdeki yıla daha temkinli daha iyi transferlerle ve daha iddialı bir şekilde, çok büyük konuşmadan ama iddialı bir şekilde önümüzdeki dönemde bütün eksikliklerimizi gidererek iddialı bir takım yapmaya gayret edeceğiz. Yeni oluşmuş yönetim kurulumuz ve taraftarlarımızın desteğiyle." ifadelerini kullandı.

Otyakmaz, son maçta taraftarımızın coşkusunu görünce yeni sezon için de ümitlendiğimizi vurgulayarak, şunları kaydetti:

"Taraftarımızı tekrar sahalara, 4 Eylül Stadyumu'na çekmek için de yeni bir kombine bilet pazarlığımız söz konusu. Çok ucuz fiyatlarla taraftarımızı stadımıza çekmenin, en azından 10 bin taraftarın altına düşmemeyi hedefliyoruz. Çok büyük konuşmadan ama iddialı bir şekilde önümüzdeki sezon Yiğidoları, Sivasspor'u en uygun şekilde Süper Lig'de temsil edeceğiz. Yine centilmenliğimizden taviz vermeyeceğiz, yine korkulan bir deplasman olacağız."

Tek listeyle gidilen seçimde oylamaya katılan 225 delegenin oyların tamamını alan Başkanımız Mecnun Otyakmaz, yeniden başkanlığımıza seçildi.

Kongreden sonra tebrikleri kabul eden Başkanımız Otyakmaz ve yönetim kurulu üyelerimiz resmi internet sitemiz için hatıra fotoğrafı çektirdi.


Haber Galerisi

Image #1005
RECEP_YUKSEL 05/23/2017 364