O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Mecnun Otyakmaz: Çok Net Pozisyonlar Bulduk

Mecnun Otyakmaz: Çok Net Pozisyonlar Bulduk
Mecnun Otyakmaz: Çok Net Pozisyonlar Bulduk

Başkanımız Mecnun Otyakmaz, "Futbolumuzda bir gelişme olduğunu düşünüyorum. Çok net pozisyonlar da bulduk ama son hareketlerde biraz başarısızdık." dedi.

Başkanımız Mecnun Otyakmaz, Altınordu'yu 2-1 yendiğimiz mücadelenin ardından basın mensuplarının sorularını cevapladı.

Bazı dönemlerde düşünülen şeylerin gerçekleşmediğini belirten Otyakmaz, "Osman Hocamız sanırım bu takımın nasıl oynayacağı yönündeki fikrini değiştirmesi gerekiyordu anladığım kadarıyla ama düşüncelerinden taviz vermedi. 5 maçta alınan 4 puanın ardından maalesef faturalar hocalara kesilir yine öyle oldu" dedi.

Otyakmaz, yeni Teknik Direktörümüz Mesut Bakkal'ın takımımızı iyi tanıdığını belirterek, "Takımımızı tanıyan geçtiğimiz yıl düşmemek adını elinden gelen mücadeleyi gösteren ama maalesef başaramadığımız Mesut Bakkal ile tekrar sözleşme imzaladık. Bugünde gol pozisyonları açısından bol gol pozisyonlu maç oldu" diye konuştu.

Altınordu Kulübünü de tebrik eden Otyakmaz, "İlk defa bir rakibimiz burada kora kor top oynamaya çalıştı. Türk futbolunun gurur duyacağı bir takım Altınordu. İyi bir spor kulübü tam manasıyla. Kendilerini tebrik ediyorum" ifadelerini kullandı.

Altınordu maçını da değerlendiren Otyakmaz, "10 kişi kalmamıza rağmen kontra ataktan net gol pozisyonlar bulduk. Biraz pozisyon da verdik. Son dakikalar bizim adımıza biraz sıkıcı geçti ama neticede yeni hocamızın ilk maçında içerde galip geldik. Futbolumuzda bir gelişme olduğunu düşünüyorum. Çok net pozisyonlar da bulduk ama son hareketlerde biraz başarısızdık.  Şampiyonluğa oynayan takımların biraz da şansa ihtiyacı vardır. Bugün de biraz şans yanımızdaydı. Biraz daha istekliydik. Hoca değişikliği, yeni motivasyon kazanmayı bildik tebrik ederim" dedi.

Başkanımız Otyakmaz, Altınordu'nun ilk yarıda kazandığı penaltı pozisyonunu ise tam net göremediğini söyledi.

Otyakmaz, Ahmet Cebe'nin ikinci sarı karttan gördüğü kırmızı kartın biraz ağır olduğunu belirterek Cebe'nin bundan sonra ki maçlarda daha dikkatli olması gerektiğini belirtti.


Haber Galerisi

Image #952
RECEP_YUKSEL 10/03/2016 572