O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

Sivassporun parlayan yıldızı CİHAN YILMAZ

Son Güncellenen 10 yıl önce
GUHERTASLI
Özellikle Teknik Direktör Mesut Bakkalın gelişiyle birlikte takımda daha fazla şans bulmaya başlayan Cihan Yılmaz, attığı kritik gollerle takımına puan kazandırmaya devam ediyor. 2-2 biten Gaziantep maçının son dakikasında frikikten attığı golle takımına hayat veren Cihan,yine 2-2 biten Kayseri maçında da,topa müdahale ederek,rakibinin kendi kalesine gol atmasına neden olmuştu. Son oynanan Beşiktaş maçında ise takımının ilk golünü kaydeden genç futbolcu,yine Sivassporun sahadan puanla ayrılmasında önemli rol oynadı.
GIRMIZI GARA ÞAMPİYON ZARA
RECEP_YUKSEL
Yıldızımız vardı şimdi bırde Yılmaz'ımız oldu

YILDIZ ve YILMAZ SİVASSPOR YIKLIMAZ
***
***
***


İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
puar
Aynen abi. yanlız Cihan oyuna kendini versin gerçektende iyi yetenek. birde kadirinde orta sahaya çekilmesi ile faydasının da arttığını görebiliriz.
İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
omercoskun
cihan gerçektende sivasta yükseliş trendinde ,bu arada kadir pekmezci de beşiktaş maçında gözüme hoş geldi mücadele hırsı nı beğendim
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici