O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

Görev Yiğidonun

Son Güncellenen 10 yıl önce
GUHERTASLI
Teknik Direktör'ümüz Mesut Bakkal "biz sahada elimizden geleni yapıyoruz. Bunu oynadığımız son 4 maçta herkes görmüştür. Bundan sonra görev Yiğidolara düşüyor. Bu hafta bizim için çok önemli. Onların desteğini hafta boyunca arkamızda görmek istiyoruz" dedi.

Tüm taraftarları Kasımpaşa maçına davet eden Bakkal, Pazar günü taraftardan önceki maçlara oranla daha fazla coşkulu olmalarını istediğini belirterek, şunları söyledi:

´´Belki Sivassspor´un, geldiğimiz noktada en önemli maçlarından bir tanesine çıkacağız. Bu hem şehrin, hem kulübün, hem oyuncunun, hem de teknik direktörün belki hayatını etkileyecek bir maç. İnşallah öbür taraftan da Diyarbakırspor-Beşiktaş maçından da sevinçli bir haber gelir, biz de galibiyetimizle bitiririz, bir bayram yerine çeviririz burayı. Çünkü sezon başından beri takım çokşey çekti. Yani hem taraftar, hem takım hak etmediği, talihsiz günler geçirdi. Şimdi buna son verme zamanı. Tüm taraftarlarımızı bu maça çok coşkulu bir şekilde bekliyoruz. Hep beraber kazanalım.´´

Sözün bittiği yerde olduklarını anlatan Bakkal, ´´Hiç kimsenin bir şey konuşmayıp, sadece bu 90 dakikaya kilitlenip, taraftar inancını sahaya, sinerjisini oyuncuya yansıtıp, bu maçı el birliğiyle kazanacağız ve inşallah bu işi bu hafta bitireceğiz´´ diye konuştu.
GIRMIZI GARA ÞAMPİYON ZARA
RECEP_YUKSEL
Biz orda olamıyacağız ama Yüreğimiz orda olacak orda olmak çok güzel olurdu ama bazı sebeplerden dolayı olamıyoruz.
***
***
***


İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici