O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

Kasımpaşa Maçı Biletleri

Son Güncellenen 9 yıl önce
GUHERTASLI
Taraftara jest yapan yönetim, bu sezon büyük maçlar dışındaki karşılaşmalarda 5 liradan satılan kale arkası tribünü biletlerinde 3 lira indirim yaparak 2 liradan satılmasını kararlaştırdı. Yönetim, maraton ve VIP tribünü biletlerinin fiyatlarını ise ''4 Büyükler'' haricindeki takımlarla yapılan maçlardaki rakamla aynı tuttu. Buna göre maraton ve VIP tribünü biletleri 10-15 liradan satılıyor.

Taraftarların özellikle ucuz olan kale arkası tribünü biletlerine rağbet gösterdiği, kimi taraftarların çocukları ve akrabalarını da maça getirmek için ucuz olan biletlerden 10-15 tane birden satın aldığı gözlendi. 2 liralık biletlerden öğrencilerin de satın aldığı görüldü.
GIRMIZI GARA ÞAMPİYON ZARA
RECEP_YUKSEL
Evet Yönetim yapacağını yaptı artık görev Taraftara düşüyor 90 dakika takım desteklemkten başka biçare yok

İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
58zarali
2 liraya bilet varmış artık dolsun tıklım tıklım
Değerli üyelerimiz forumlarımızda lütfen küçük yazı karakteri kullanmaya özen gösterelim.

i33.tinypic.com/2mzmxyx.gif
puar
Bilet 5 lirada olsa oraya gelen sabit taraftar var. Hemen hemen stad dolar.
İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
ihsanbaba
artık bu fiyatlarada kimsenin bir lafı olmasın stadı doldursunlar...***
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici