O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

15. Hafta MKE Ankaragücü - Sivasspor

Son Güncellenen 10 yıl önce
RECEP_YUKSEL
15. Hafta MKE Ankaragücü - Sivasspor maçı hakkında skor tahmini ve görüşlerinizi bekiyoruz.

sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs606.ash2/155866_1725198931248_1276632928_1904876_5892797_n.jpg

İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
altuntas58
Bu macı alıp cıkışa gececeğiz
yasin0858
inşallah 3 puanı bu sefer alırız cok krıtık bi maç bu haftakı galıbıyetle haftaya konyayıda yeneriz.
RECEP_YUKSEL
2-1 Alıp döneceğiz inşallah.

yasin0858
zor maç olacak ankaragucu gençlerden daha iyi ve tarftarı çok iyi ilk 5e girer türkiyede ama farketmez karşısında YİÐİDO VAR ALEMDE TEK.
GUHERTASLI
bu hafta ankaragücü maçından fazla ümitli degilim.ama inş üç puan bizim olur.
GIRMIZI GARA ÞAMPİYON ZARA
puar
Gençler maçının özetini izledim takım iyiydi. En azından fena değildi. Bu maçada o gayretle çıkarlarsa yenilmeden geliriz sivasa.
RECEP_YUKSEL

Alıntı

puar tarafından yazılan metin:
Gençler maçının özetini izledim takım iyiydi. En azından fena değildi. Bu maçada o gayretle çıkarlarsa yenilmeden geliriz sivasa.

Tek hedefimiz üç puan kardeş başka yolu yok bu işin.

eroldeger
kalede ali şan defansta ivanos cehun la başlarsa rahat yeneriz amma ermanı oynatırsa sonucu düşünmek bile istemiyoum
ihsanbaba
Kesinlikle üç puan almamız lazım yoksa biteriz. Yeneceğiz buna inanıyorum...***
58zarali
0 - 5 olsun bizim olsun
Değerli üyelerimiz forumlarımızda lütfen küçük yazı karakteri kullanmaya özen gösterelim.

i33.tinypic.com/2mzmxyx.gif
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici