O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

YÖNETİM TEPKİLİ

Son Güncellenen 10 yıl önce
GUHERTASLI
Türkiye Futbol Federasyonu'nun çıkan olaylar nedeniyle tatil edilen İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Diyarbakırspor maçını 1-0 olarak tescil etmesine Sivasaspor yönetimi tepki gösterdi. Kararın Tahkim Kurulu'na taşınacağı açıklandı.

Federasyon Başkan Vekili Lutfi Arıboğan'ın karşılaşmanın tescili ile ilgili açıklamalarını kulüp binasında televizyondan takip eden Sivasspor Yönetim Kurulu daha sonra yazılı bir açıklama yaptı.

Kulüpten yapılan açıklamada, "Siyasetin topyekün olaya müdahale edip, ilk defa bir konuda aynı fikirde olmaları ülkemiz adına sevindiricidir. Dileriz bu performanslarını diğer ülke sorunlarında da tekrarlarlar. Bizim endişemiz, 'Diyarbakır kesinlikle küme düşmemeli' söylemlerinin bundan sonra ki kalan karşılaşmalarda hakemi, federasyonu, rakip takımları ve taraftarları çok etkiyecek olması ihtimalidir. Futbol Federasyonu'nun aldığı bu karara saygı duymakla birlikte hukuki süreç de başlayacaktır. Alınan bu karar Türk futbolunu daha da karmaşık hale getirecektir" denildi. Sivasspor yönetim kurulu bu kararı Tahkim Kurulu'na taşıyacaklarını, sonuç çıkmaz ise UEFA nezdinde girişimde bulunacaklarını duyurdu.
GIRMIZI GARA ÞAMPİYON ZARA
58zarali
bir takımın çıkardığı rezilliğe bakın keşke ankaraspor olsaydıda bunlar direkmen düşselerdi
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici