O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

Beşiktaş 2 - 2 Sivasspor

Son Güncellenen 9 yıl önce
58zarali
www.istder.com/images/news/besiktas_2_2_sivasspor.jpg

Turkcell Süper Lig'de 31. hafta maçında Beşiktaş sahasında Sivasspor ile karşılaştı. İnönü Stadı'nda oynanan mücadele 2-2 eşitlikle sona erdi.

Beşiktaş'ın golleri 59. dakikada Bobo ve 81. dakikada Holosko'dan gelirken; Sivasspor'un gollerini 54. dakikada Cihan ve 86. dakikada Kamanan kaydetti.

Maçın Videosu
[flv]http://video.ak.facebook.com/cfs-ak-ash1/27650/139/383663909070_3738.mp4[/flv]
Değerli üyelerimiz forumlarımızda lütfen küçük yazı karakteri kullanmaya özen gösterelim.

i33.tinypic.com/2mzmxyx.gif
puar
Güzel sonuc en azından kaybetmedik. Takım artık kolay kolay yenilmiyor ama yine geriye düştük son 4 maçtada geri düşmemize rağmen puan ile sahadan ayrılamayı başardık.
Yaklaşık 500 kadar taraftarımızla takımı desteklemeye çalıştık.
İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
58zarali
bunada şükür en azından bu zorlu deplasmandan puan çıkardık
Değerli üyelerimiz forumlarımızda lütfen küçük yazı karakteri kullanmaya özen gösterelim.

i33.tinypic.com/2mzmxyx.gif
Yigido
Ben Maci Ligtv´den 90 Dakika izledim.

Öncelikle Sivassporumuzu pes etmedigi icin ve Beraberligi son Dakikalar´da yakaladigi icin Tebrik ediyorum.

Cihan Yilmaz ve Yannick Kamanan 5 Gollerini attilar.

Sivasspor Ciahan Yilmaz´in golüyle 1-0 öne gecti sonra Besiktas Bobo´yla 1-1 Beraberligi yakaladi ve Holoskonun atti golle öne gecti ama Sivasspor Mesuz Bakkal yönetimde hic Yenilmedi ve Son Dakikalarda golü buldu. Bende Sivasspor gol atacak dedim ve Kamanan´in nefis gölüyle 2-2 Beraberligi yakaladik.
Ben macin orta Hakemini beyendim Penaltimizi vermedi ama Besiktasa´da vermeyince ödesmis olduk.
Ama yan Hakemi elestiiryorum Sivasspor son saniyede Mehmet Yildizla geliyordu ve yan Hakem Sivassporun gol atacagini hisetti ve Orta Hakeme Mehmet cekti dedi halbuku hic bir Faul yokdu.

Neticesinde 1 Puan aldik buna´da raziyiz. Mustafa Hoca Rekoru kiramadi. BJK Sivas´a karsi kendi Sahasinda ilk Galibiyetini almak istiyordu ama iyikide almadi.

Mesut Hocayi´da Tebrik ediyorum. Cok iyi Hoca oldugunu ve Sivassporun 1-Ligde kalacagini bizlere gösterdi.

4 Macdan´da beraberlikle ayrildik ama son Dakika golleriyle.

Helel olsun Sivassporumuz´´a
E
3 puanı hak eden taraftık ma 1 puanda bizim için önemliyli
Anadolunun Yıllarca Süren Suskunluğunun Çığlığıdır ''SİVASSPOR''
RECEP_YUKSEL
Ben ne golleri gördüm nede oyunu sonuç güzeldi gerisi önemli değildi

Bu ligin kalıcılarından olduğumuzu herkeze gösterdik

puar
Kasımpaşa maçını alarak bu puanı kutlarız ancak.
GUHERTASLI
kasımpaşa maçınıda aldıkmı bu sezon işimiz tamam seneye zaetn böyle bı sıkıntı yaşamıyacagız.
GIRMIZI GARA ÞAMPİYON ZARA
omercoskun
kaybolan 3 puanımızamı yanalım aldığımız çok ama çok değerli 1 puna mı sevinelim maça gittik atılan bir golü bile göremediğimizemi yanalım anlayamadık çok karışık duygular yaşadık bu maçta
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici