O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

Otyakmaz umutlu..

Son Güncellenen 9 yıl önce
RECEP_YUKSEL
www.ajansspor.com/resim/mecnunotyakmaz.jpg


Sivasspor Kulüp Başkanı Mecnun Otyakmaz, Sivasspor'un Beşiktaş ile yapacağı maçla ilgili, ''Geçtiğimiz yıllarda İnönü Stadı'nda elde ettiğimiz başarılar bizi ümitlendiriyor'' dedi.

Sivas Belediye Başkanı Doğan Ürgüp, Sivasspor Kulüp Tesislerinde Kulüp Başkanı Mecnun Otyakmaz ve kulüp yöneticilerine ziyarette bulundu. Ürgüp, daha sonra Otyakmaz ile birlikte Sivasspor'un idman yaptığı sahaya giderek Teknik Direktör Mesut Bakkal'a çiçek verdi ve başarı diledi.

Kulüp Başkanı Mecnun Otyakmaz, yaptığı açıklamada, Ürgüp'ün ziyaretini çok önemsediklerini kaydederek, şöyle konuştu:
''Zor günlerimizde her dönemde yanımızda olduğu için de teşekkürlerimizi sunuyoruz. Son haftalarda takımımızın eski Sivasspor olma yönünde ciddi gayretler sarf ettiğini ve sonuçlar aldığını, taraftarlarımızın rahatladığını gördükçe moralimiz yerine geliyor. Ve önümüzdeki 4 hafta için de ümit besliyoruz. Dolayısıyla önümüzdeki senenin hazırlıklarına da giriştik, başladık. İnşallah bu sıkıntıyı bir daha yaşamadan gerekli dersleri çıkararak tek yürek şeklinde Sivasspor'u en iyi şekilde temsil etme gayreti içinde olacağız.''


Otyakmaz, hafta sonu yapacakları Beşiktaş maçıyla ilgili soru üzerine şunları kaydetti:
''Geçtiğimiz yıllarda İnönü Stadı'nda elde ettiğimiz başarılar bizi ümitlendiriyor. Ve takımımızın son 3 haftada göstermiş olduğu performans, her 3 karşılaşmada da geriye düşmesine rağmen tekrar skoru yakalayıp berabere bitirmesi bunların hepsi bizim açımızdan olumlu gelişmeler. Ve İnönü Stadı'ndaki karşılaşmaya da ümitli gitmemize sebep veren güzel olaylar.''

Doğan Ürgüp ise ziyaret amaçlarının takımın ve yönetimin yanında olduklarını tekrar teyit etmek olduğunu bildirerek, ''Takımımız günlerine dönme sinyalleri verdi. Yeni hocamızla beraber çıktığımız bütün maçlarda puanlar aldık. İnşallah Sivasspor eski günlerine dönecek'' ifadesini kullandı.


21 Nisan 2010 , 20:36
Kaynak: Ajansspor.com
***
***
***


İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
puar
Bizlerde umutluyuz. En azından savaşan sivasspor görüyoruz son haftalarda. yine defans hatalarımız olacaktır ama oyunu ilerde tutarsak inönü tılsımınıda sürdürürüz.
İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
GUHERTASLI
TABİİ TAKIM DÜZELME YOLUNA GİRDİ YA BU SENE LİÐDE KALICAZ YA ARTIK ORTAYA ÇIKARLAR.KÖTÜ GÜNDE NERDELERDİ ŞİMDİ SORMAZLARMI ADAMA BU ZAMANA KADAR NERDEYDİNİZ DİYE.SİVAS BELEDİYESİ BU TAKIMA VE TARAFTARA EN BÜYÜK MADDİ DESTEGİ VERMESİ GEREKEN KURUM OLMASI GEREKİRKEN ZAMANINDA KILINI KIPIRDATMADI ŞİMDİ HANGİ YÜZLE ORTAYA ÇIKIP DESTEK VERİYOR.3*5 GÜN KALMAZ SAYIN MİLLETVEKİLLERİMİZDE ORTAYA ÇIKMAYA BAŞLARLAR.
GIRMIZI GARA ÞAMPİYON ZARA
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici