O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

3 Büyükleri Mezara Koydular!

Son Güncellenen 9 yıl önce
RECEP_YUKSEL
Bursaspor, Turkcell Süper Lig'de liderliğini sürdürürken, yeşil beyazlı taraftarlar rakiplerine ilginç bir göndermede bulundular..


Bursa'nın her mahallesi adeta yeşil-beyaza boyanırken, taraftarların ilginç projeleri ise dikkat çekiyor.
Kimisi yanında gezdirdiği köpeğine yeşil-beyaz forma giydirirken kimisi ise evini tamamen Bursaspor'un renklerine boyuyor. Bugüne kadar taraftarların gerçekleştirdiği projelerin en ilgincini ise Hocahasan Mahallesi'nde yaşandı. Temsili olarak yaptıkları mezara Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray'ın renklerinin bulunduğu mezar taşları koyan taraftarlar başında oturup dua etti.

Kaldırım üzerindeki mezara "Turkcell Süper Lig Aile Kabristanlığı" ismi verilen Hikmet Turan, Avrupa kupası hedefiyle çıktıkları yolda şampiyonluğa çok yaklaştıklarına dikkat çekti.

Mahallede bulunan Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş taraftarlarına nispet olarak mezarı yaptıklarını anlatan Turan, "Karşılıklı atışırken, 'Hadi namazlarını kılıp bunları gömelim' dedik. Aklımıza gelen projeyi hemen buraya yaptım. Biz şampiyon olmasak ikinci olsak bile yeter ama buraya kadar geldik. Şampiyon olacağız. Galatasaray maçını da kazanacağız" dedi.

Mahalledeki kahveyi yeşil beyaz bayrak asıp önündeki ağaca da timsah maketi asan taraftarlar, çiçek saksılarına ise yeşil beyazlı renklerle "Şampiyon Bursaspor" yazdılarwww.ajansspor.com/resim/uc_buyuk_mezar_bursa.jpg

19 Nisan 2010 , 17:31
Kaynak : Ajansspor
***
***
***


İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
58zarali
süper olmuş iki elimiz ahirette büyütülmüşlerin yakasında. iyi bilmezdik
omercoskun
çok yaratıcı düşüncelere sahipler
GUHERTASLI
allah rahmet eylesin.hiçde iyi bilmezdiik.
adamlar futbolu her yönüyle yaşıyorlar.inşallah bu sefer onlar başarırda istanbul dışına çıkarırlar şu şampiyonlugu.
GIRMIZI GARA ÞAMPİYON ZARA
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: