O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

Haftanın Kazananı Sivasspor

Son Güncellenen 9 yıl önce
58zarali
www.istder.com/images/news/haftanin_kazanani_sivasspor.jpg

Turkcell Süper Lig'de 30. haftayı Ankaraspor maçı nedeniyle hükmen galibiyetle geçen Sivasspor, düşme potasındaki rakiplerinin puan kaybettiği haftadan en karlı çıkan takım oldu.

Haftayı 3 puanla kapatan Sivasspor, maç yapmadan geçirdiği haftada düşme potasındaki rakiplerinin de puan kaybetmesiyle rahat bir nefes aldı. Manisaspor'un evinde Galatasaray'a 2-1, Diyarbakırspor'un Ankara'da Kayserispor'a 3-0, Denizlispor'un ise dış sahada Antalyaspor'a 2-1 mağlup olduğu haftada hükmen galibiyetle hanesine 3 puan yazdıran kırmızı-beyazlı ekip, puanını 30'a çıkararak düşme hattından bir nebze uzaklaştı.
GUHERTASLI
denizlide düştü.artık bi rakibimiz kaldı oda diyarıbekir bu hafta inönüde kartalın kanatlarını yolarak alacagımız 3 puan la liğde kalmayı gaarntileriz artık.
GIRMIZI GARA ÞAMPİYON ZARA
58zarali

Alıntı

GUHERTASLI tarafından yazılan metin:
denizlide düştü.artık bi rakibimiz kaldı oda diyarıbekir bu hafta inönüde kartalın kanatlarını yolarak alacagımız 3 puan la liğde kalmayı gaarntileriz artık.


inşallah uçamaz hale getirip bırakacağız
omercoskun
bu maçtan puan çıkarabilirsek çok harika olacak düşme korkusu kalmayacak
ihsanbaba
[big]Puan yada puanlar,almamız işi kesinleştirir yenilsekde farketmez arada yine üç puan var. diyar düşer...***[/big]
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici