O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

Çanakkale Gezisi İçin Ne Dersiniz

Son Güncellenen 9 yıl önce
GUHERTASLI
DEÐERLİ YİÐİDOLAR ÇANAKKALE GEZİSİ İÇİN NE ZAMAN VE NE ŞEKİLDE BİR ORGANİZAYON YAPABİLİRİZ.DÜŞÜNCELERİNİZ VBURDAN BELİRTEREK EN KISA ZAMANDA Bİ ÇANAKKALE GEZİSİ TERTİPLEYELİM.
GIRMIZI GARA ÞAMPİYON ZARA
58zarali
gezi için kimse birşey demez ama öncelikle bir beleş otobüs bulmamız lazım
GUHERTASLI

Alıntı

GUHERTASLI tarafından yazılan metin:
DEÐERLİ YİÐİDOLAR ÇANAKKALE GEZİSİ İÇİN NE ZAMAN VE NE ŞEKİLDE BİR ORGANİZAYON YAPABİLİRİZ.DÜŞÜNCELERİNİZ VBURDAN BELİRTEREK EN KISA ZAMANDA Bİ ÇANAKKALE GEZİSİ TERTİPLEYELİM.

ewet istderliler iyisiyle kötüsüyle koca bir sezonu geride bırakmak üzereyiz.istder ailesi olarak bu sene sivassporumuza elimizden geldigince destek olmaya çalıştık.en zor anlarında takımımızın yanında olmaya çalıştık.bu gayretlerimizle birlikte futbolcularımızda bizlerin yüzünü kara çıkartmayarak liğde kaldık.bu sezonun final deplasmanını;) çanakkale gezisi ile sonlandıralım.önümüzdeki 15-20 gün içersinde bu geziyi tertipleyelim.
.
..
recep abi ben bombanın pimini çektim senin eline verdim.ihale sana kaldı bu sezon son kez istderliler için bi organizasyon yap abi.bu çanakkale organızasyonu sana halı saha organizasyonu bize :D
GIRMIZI GARA ÞAMPİYON ZARA
puar
Gidelim bir hafta sonu. Ordanda sarosda çadır kurarız güzel olur. Cumartesi öğleden sonra çıkıp gidelim.
İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
RECEP_YUKSEL
ewet istderliler iyisiyle kötüsüyle koca bir sezonu geride bırakmak üzereyiz.istder ailesi olarak bu sene sivassporumuza elimizden geldigince destek olmaya çalıştık.en zor anlarında takımımızın yanında olmaya çalıştık.bu gayretlerimizle birlikte futbolcularımızda bizlerin yüzünü kara çıkartmayarak liğde kaldık.bu sezonun final deplasmanını çanakkale gezisi ile sonlandıralım.önümüzdeki 15-20 gün içersinde bu geziyi tertipleyelim.
.
..
recep abi ben bombanın pimini çektim senin eline verdim.ihale sana kaldı bu sezon son kez istderliler için bi organizasyon yap abi.bu çanakkale organızasyonu sana halı saha organizasyonu bize

Bakalım kardeş hayırlısıyla gitmek nasip olur inşallah bu haftadan ittiarem araştıracam Belediyelerden bu iş için otobüs.

,
,
,

İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici