O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

Başkentli Yigidolar

Son Güncellenen 9 yıl önce
S
2007 yılından bu yana Ankara'daki Çogu Sivasspor maçlarına tam kadro katılan grubumuz.Kendi bünyesinde Geleneksel Halısaha maçları organizasyonları başlatıp onlarca kez birlikte olduk. 3 yıl ard arda iftar gecesi düzenleyerek sazlı sözlü muhabbetler ettik. Tribünde neler neler yaşadık herşeyide hep beraber yaşadık nice dostluklar kazandık. Herşey için teşekkürler Sivasspor.
RECEP_YUKSEL
Kardeş o eski heyacanları yaşamak için tekrar bir araya gelmelsiniz unutmayın SİVASLI OLUNMAZ SİVASLI DOÐULUR

İsteyen SİVASSPORLU olur isteyen olmaz Bizler SİVASSPORLA yaşayanlardanız

İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
I
Başkentli Yiğidolar Eski Günler Dönmenizi Bekliyoruz
puar
Başkantli yiğidolar saolsun ankarada takımımızı hiçbir zaman yanlız bırakmadı. Yeri geldimi konyayad gitti. Bu sefer ben onları eskişehirdede bekliyorum.
MUSTAFA PARLAK
kardes senı bılmeyen yok bende halı saha macınıza ankaraya gelmısdım cok guzel bır ortamdı saolve yenıden baskentlı yıgıdoları gormek ıstıyoruzz ve boluyada sube baskannnnnn
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici