O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

Eskişehir Maçına Otobüs Destek Kampanyası!

Son Güncellenen 9 yıl önce
GUHERTASLI
2 Hafta sonra oynayacagımız eskişehir maçına İstanbul Sivasspor Taraftar Dernegi olarak inşallah gidicez. ancak malum daha önceki deplasmanlarda ve diğer orğanizasyonlarda hep maddi sıkıntılar yaşayarak gidilmişti. Recep abinin en son deplasmanda aldıgı karar doğrultusunda bir daha organizasyon yapmıyacam demişti ancak Sivassporumuzun her zaman yanında olmak gerektiginin düşüncesiyle ve Recep abinin yükünün azaltılması için bizlerde elimizi bu taşın altına sokmamız gerektigini düşünüyorum.

Geçen Kayseri maçından önce Abdullah YİÐİT abinin bir televizyon kanalında düzenlediigi otobüs yardım kampanyası beklenildigin kadar olmasada bi nebze gerçekleşti bizde bu kampanyanın bir benzerini istanbuld düzenleyelim.

2 otobüs kaldırmak için yaklaşık 3500 tl civarında bir paraya ihtiyacımız oldugunu düşünürsek bunu yapacagımız bir yardım kampanyasıyla finanse eder hemde kimseye maddi olarak ağır yükleme yapmadan gerçekleştirmiş oluruz
yardım yapan kişi ve kurumların isimlerini burdan ve diğer sitelerden ilan ederek Sivasa destek vermelerinden dolayı onurlandırmış oluruz.

Evet Yiğidolar sizlerde etrafınızdaki esnaflardan ve Sivas sevdallılarını bu konuda bilgilendirerek bu organizasyona teşfik etmeniz dilegiyle.
GIRMIZI GARA ÞAMPİYON ZARA
RECEP_YUKSEL
Düşüncen çok iyi serkan kardeş inşallah destek olur

Biraz erken olmuş.

Bjk maçından sonra açsaydın konuyu

İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
GUHERTASLI
ŞİMDİDEN AÇTIMKİ HEM GELMEK İSTEYENLER KENDİLERİNİ ŞİMDİDEN HAZIRLARLAR ONA GÖRE PROÐRAMINI YAPARLAR HEMDE ZİYARET YAPILACAK YERLER OLABİLİR YARDIM İÇİN ONADA VAKTIMIZ OLUR.
puar
Zaman önemli değil. Ama eskişehirede en az 5 otobus kaldırmamız lazım
MUSTAFA PARLAK
abı ben ve tayfam statda olcagız
RECEP_YUKSEL
Ben ve Tayfam Yok biz ve İSTDER var ben kelimesi yok ona göre

GUHERTASLI
O KADARRRRR
puar
O maça kadar inş garantileriz ligde kalmayı. Ordada show yaparız
RECEP_YUKSEL
SİVASSPOR CANIMIZ KIRMIZI BEYAZ KANIMIZ YİÐİDODUR NAMIMIZ DOÐUŞTAN SİVASLIYIZ

RECEP_YUKSEL
SİVASSPOR CANIMIZ
KIRMIZI BEYAZ KANIMIZ
YİÐİDODUR NAMIMIZ
DOÐUŞTAN SİVASLIYIZ

GUHERTASLI
BİRİMİZ HEPİMİZ HEPİMİZ İSTDER
puar
Bu arada eksiğimiz filan varmı
RECEP_YUKSEL
:D YA MAÇ CUMA OLURSA HE HE :D

GUHERTASLI
CUMA OLURSA YAPACAK Bİ ŞEY YOK ANCAK SON MAÇLAR OLMASI VE DÜŞECEK TAKIMLAR NETLİK KAZANMAZSA BÜYÜK İHTİMALLE PAZAR GÜNDÜZ OYNATILACAKTIR.
ihsanbaba
[big][big]cmt yada pz olursa gideriz yada hep beraber hızlı trenle gidelim daha zevkli olur..[/big][/big]
MUSTAFA PARLAK
benım tayfam istder dır abilerım
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici