O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

Akdeniz'i Sivasspor heyecanı sardı

Son Güncellenen 10 yıl önce
Yigido
www.istder.com/images/news/Akdenizi_Sivasspor_heyecani_sardi.jpg

Başta Antalya'da yaşayan Sivaslı'ları olmak üzere tüm Akdeniz bölgesindeki Yiğidoları Sivasspor heyecanı sardı.

Cumartesi akşamı saat 21.00'de Antalyaspor'la karşılaşacak olan Sivasspor'u desteklemek için maça geleceklerini belirten Antalya ve civarındaki Sivaslı'lar,bugüne kadar olduğu ,bu maçtada Sivasspor'un Antalya'da yalnız olmayacağını belirttiler.

Çok sayıda taraftar ve Sivas derneğinin,Kırmızı-Beyazlıları çiçeklerle karşılamaya hazırlandığıda öğrenildi.

Kaynak: Hürdogan
img901.mytextgraphics.com/marqueetextlive/2010/06/08/0eccc72b8d1635bb4321f49347d3bde3.gif
altuntas58
Sivassporumuzun antalyasporla yapacağı mac çok heyecanlı gececeğini düşünüyorum beni şimdiden bu macın heyecanı sardı nasıl etsemde bu maca gitsem diye düşünüyorum
RECEP_YUKSEL
Bu maç Antalyanın sahası bakımda olduğundan dolayı 4500 kişilik sahada oynayacak Sivasspor'a verilen bilet 400-450 yani yakın civardakiler gitse yeter hayde Akdenizdaki Sivassporlular doldurun bize ayrılan bölümü.

İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
altuntas58
Bu macın heyecanı herkesi bütün türkiyede ve avrupada yaşayan sivaslılarıda sardı
Yigido

Alıntı

altuntas58 tarafından yazılan metin:
Bu macın heyecanı herkesi bütün türkiyede ve avrupada yaşayan sivaslılarıda sardı

Vallaha bu maci ben Haycanla bekliyorum avrupada yasayan Sivaslilar olarak bu maci heycanla bekliyoruz. Insallah 3 Puan bizim olur.
img901.mytextgraphics.com/marqueetextlive/2010/06/08/0eccc72b8d1635bb4321f49347d3bde3.gif
altuntas58
Bu macı alıp puanımızı 6 ya cıkaracağız
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici