O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

Asıl Kimliğimize Dönüyoruz!

Son Güncellenen 10 yıl önce
RECEP_YUKSEL
Deplasmanlarda takımımızı yalnız bırakmayan Başkanımız Mecnun Otyakmaz Kayseri deplasmanında da takımın yanındaydı. Mecnun Otyakmaz maçın ardından yaptığı açıklamada , Sivasspor´un son üç haftada ortaya koyduğu futbolla gerçek kimliğine döndüğünü söyledi.

Özellikle Galatasaray ve Kayserispor maçında Sivasspor´un ortaya koyduğu futboldan herkesin memnun kaldığını söyleyen Başkan "Sivasspor gerçek kimliğine yavaş yavaş dönüyor. Son üç haftada oynanılan futboldan ve alınan sonuçtan herkes memnun. İnşallah bundan sonraki maçlarımızda da futbolcularımız aynı performansı gösterecek ve istediğimiz puanları alacağız" dedi.

img688.imageshack.us/img688/6416/7381.jpg

KAYNAK : www.sivasspor.com.tr

İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
puar
Her zaman diyorum mucadele edin yenilin önemli değil. ama yeterki mucadele edin birşeyler yaptınızı gösterin. O zaman oluyor işte.
58zarali
futbolcu ile hocanın bütünleşmesinin sonucu.
altuntas58
Ben sivassporumuza sonuna kadar güveniyorum bu güne kadar düşme gibi bir endişe taşımadım allahın izniyle bundan sonrada taşımam
omercoskun
Çıkşımız devam edecek inşallah 2 - 3 haftaya çok rahat bi durumda oluruz die düşünüyorum
58zarali
beşiktaş dışında zor maçımız kalmadı beşiktaş maçıda dahil puan koparabiliriz hepsinden
MUSTAFA PARLAK
haydı sivasımmmm
RECEP_YUKSEL

Alıntı

MUSTAFA PARLAK tarafından yazılan metin:
haydı sivasımmmm

Konu hakkında yorum yaz konulara göre Burda sadece Hayde SİVASIM ne demek

İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
ihsanbaba
Muhsin hoca iyi hocaydı ama futbolcular proveke ettiler bence ,, mesut hoca daha otoriter ve takımı birbirine kaynaştırdı gerisi gelir artık...
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici