O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

Sivasspora 1500 bilet

Son Güncellenen 10 yıl önce
58zarali
www.sivasspor.org.tr/tr/depo/1270901431_ss-ks.jpg

Sivassporumuz Pazartesi günü akşam deplasmanda oynayacağı Kayserispor müsabakasında taraftarlarımıza 1500 bilet ayrıldığı öğrenildi.

Kayserispor Yönetim Kurulu'ndan yapılan açıklama doğrultusunda Sivassporumuza 1.500 kişilik yer ayrıldığı ve kesinlikle başka bir kontenjan verilmeyeceği söylendi. Basın Sözcümüz Fikret Ünsal konuyla ilgili bir açıklama yaparak "Kayserispor bizim kardeş takımımız. Elbette bu takımı ve yönetimini taraftar açısından sıkıntıya sokmak istemeyiz. Taraftarlarımıza 1500 kişilik yer ayrıldı. Hiç kimse özel organizasyonlarla taraftarlarımızı bu müsabakaya yönlendirmesin" dedi.

Ünsal, taraftarlarımıza yönelik Sivasspor'un hiçbir organizasyonu olmadığını da sözlerine ekleyerek, "Taraftarlarımızın Kayseri deplasmanında mağdur olmasını istemiyoruz" dedi.
puar
Bu ne ya. Kayserinin neredeyse yarısı sivaslı bu bize yetmez. Bir dünya insan dışarda kalır.
58zarali
artık yapacak bişey yok karar kesin gibi o zaman gayserililerin arasına karışmak lazım çaktırmadan
puar
Maç saati geldikce heyecan sardı.
GUHERTASLI
GAYSERİİİİ IÐÐÐÐ IGGGG
GIRMIZI GARA ÞAMPİYON ZARA
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici