O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

Hafta sonu denize gidelim. + Resimler

Son Güncellenen 9 yıl önce
RECEP_YUKSEL
Arkadaşlar deniz sefası bazı sebeplerden dolayı bir hafta ertellenmiştir yani 07.08.2010 Cumartesi gecesi olacakdır kusura bakamayın mecburüyetten olmuştur Saygılarımla

İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
puar
Tamam sorun dğeil :) hem 7 ağustosta hemde bayramdan sonra yaparız :) Gönüller bir olsun yeter.
omercoskun
7 ağustos ta mutlak gidioz denize :D
GUHERTASLI

Alıntı

omercoskun tarafından yazılan metin:

istersen gelme
GIRMIZI GARA ÞAMPİYON ZARA
puar

Alıntı

GUHERTASLI tarafından yazılan metin:

Alıntı

istersen gelme

:) Gelmemek cesaret ister :D
GUHERTASLI
ne oldu deniz organizasyonu gidilecek yer felan ayarlandımı kım ne alıyor malzeme
puar
Bende bilmiyorum. Gideceğimiz yer bellide nevale olarak 1 gün oncesinden alışverişi yaparız.
omercoskun
alınacakları listeleyip bölüşelim 1.mesela mangal yaparmayız geceden ? çünkü gündüz hiç olmaz
2.geceden kalacağımız için yatmak için bazı şeyler almak gerekirmi mesela yastık veya örtünmek için herhangi bişeler,
3. ben bazı halı vs şeyler alacam yanıma
4.tek araba gidecez demi ?
GUHERTASLI

Alıntı

alınacakları listeleyip bölüşelim 1.mesela mangal yaparmayız geceden ? çünkü gündüz hiç olmaz
2.geceden kalacağımız için yatmak için bazı şeyler almak gerekirmi mesela yastık veya örtünmek için herhangi bişeler,

ömer abi
1-mangalsız olmaz bu iş. akşam 8-9 gibi orda olsak hemen mangalı yakarız.amerikada yaşayan türkler bile mangalsız yapamıyorlar:D
2-yatmak için ince bi şeyler almak gerekir
3-al tabiki
4-tek arabaya sığmayabiliriz.
tek araba gitsek bile orda uyumaya yer bulamayız.gidecek kişiler bi netlik kazansın ona göre arabada ayarlarız.sohbet muhabbet derken zaten fazla uyumayız gibime geliyi.bide paparazilerin bol oldugu bi ortama gittigini düşünürsen heç uyumazsın gibime geliyi:D
puar
Bu arada arkadaslar dediğim yerde gündüzde mangal olur problem değil.. Alacakları bir kişi tehmin etsinki karışıklık olmasın. Ona göre hesaplaşırız.
altuntas58
Denize gidecekler sizlere iyi eğlenceler bende sivasta cermiklere gidiyorum kızılıramkta ve yıldız ırmağında balık tutuyorum bu arda sivassporumuzun hazırlıklarını izleyeceğim
RECEP_YUKSEL
Cumartesi akşamı gelecekler şimdiden yazsın sonra pişman olmasın.

omercoskun

Alıntı

GUHERTASLI tarafından yazılan metin:

Alıntı

ömer abi
1-mangalsız olmaz bu iş. akşam 8-9 gibi orda olsak hemen mangalı yakarız.amerikada yaşayan türkler bile mangalsız yapamıyorlar:D
2-yatmak için ince bi şeyler almak gerekir
3-al tabiki
4-tek arabaya sığmayabiliriz.
tek araba gitsek bile orda uyumaya yer bulamayız.gidecek kişiler bi netlik kazansın ona göre arabada ayarlarız.sohbet muhabbet derken zaten fazla uyumayız gibime geliyi.bide paparazilerin bol oldugu bi ortama gittigini düşünürsen heç uyumazsın gibime geliyi:D

ilk üçü tamam artı ben tavlada getiriyom isteyen varssa 51 veya 52 kağıdı da getireyim , güzel bir mangalı olan arkadaş varmı ,orhan senin önerinede katılıyorum iyi fikir en azından karışılık olmaz demi
eroldeger
iyide arkadaşlar oruca denk gelmiyordeğilmi
GUHERTASLI

Alıntı

eroldeger tarafından yazılan metin:
iyide arkadaşlar oruca denk gelmiyordeğilmi

erol abi merak etme sen oruca denk gelmiyor.denk gelse gidermiyiz abi
puar
Yarın ayrıntılı konuşuruz konuyu artık
puar
Şu anda 9 10 kişi gibiyiz arkadaslar. Kesin gelecekleri yazalım. Bildiklerim

Serkan
Ömer
Recep
Orhan
Ersin
Emre yüksel
Mustafa Parlak
Kerem inci
Kardeşi
Harun Parlak
Erol Değer
RECEP_YUKSEL
img841.imageshack.us/img841/6867/pknk2010.jpg

img195.imageshack.us/img195/7808/pknk20101.jpg

img689.imageshack.us/img689/2893/pknk20102.jpg

img42.imageshack.us/img42/6127/pknk20103.jpg

Bak ben resimleri ekledim sen görmedin Sekan.

omercoskun
recep abi at bakalım şu fotoları
GUHERTASLI
recep abi hani gece uyumak yoktu.hem gece uyuyrsun hem gündüz uyursun ihtiyarladınmı sen ne
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici