O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

Hafta sonu denize gidelim. + Resimler

Son Güncellenen 9 yıl önce
puar
Arkadaslar bu hafta sonu ramazandan önce bir denize gidelim vede sezonu kapatalım. Şimdiden plan yapmaya başlayalım. Bu hafta sonu şileye giderken sofular köyüne gittim çok güzel çadır alıp gidebiliriz ne diyorsunuz?
İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
puar
i28.tinypic.com/28ic7pc.jpg

Hafta sonu burdaydım gerçektende orman ve deniz harikaydı.
RECEP_YUKSEL
Evet Arkadaşlar İSTDER Olarak 31.07.2010 gece bir birimizden uzak kaldığımız bu zamanı fazla uzatmadan kaynaşmak ve eğlenmek için deniz gidiyoruz bizimle gelmek isteyenler burdan bize bildirsin.

Eğlenmek bizim de hakkımız hep maç olmaz arkadaşlar birazda yüzelim hayde denize.

GUHERTASLI
ewet bize yeni sezon öncesi güzel bir eğlenme fırsatı çıktı bu fırsatı kaçırmayın derim herkese.
hemen listeleme işine başlıyalım gerçi listede kayış atan çok çıkıyor ama yinede gelenleri bi yazalım bakalım.
1-emre yuksel
2-recep yuksel
3-puar
4-ömer çoşkun
5-serkan turgut
6-yılmaz kapısız
7-
GIRMIZI GARA ÞAMPİYON ZARA
puar
Yer son derece müsait şileye giderken orman ve deniz iç içe. Geceden çıkıp çadır kurabiliriz. esenlerden 8 tepeüstündende 50 km
puar
Üsteki resmin üstüne tıklayın. Resimi daha net göreceksiniz.
altuntas58
Bende gitmek isterdim ama Sivasta bazı düğünlere katılma mecburiyetimden dolayı aranızda olamıyacağım Hevesinizi kırmak istemem ama buraya gitmek bir dert gelmek bir dert gecen hafta ailemle birlikte ağvaya gittim gece saat 21,30 ordan cıktım şileye kadar normal geldim şileden sonra 6 saat yollarda mahsur kaldım sabaha karşı eve kendimizi attık onun için buraya gidecek arkadaşlarıma bir ağbeyiniz olarak tavsiyelerim olacak dönüşünüz gece yarısından sonra olsun yada akşam 6-7 gibi cıkmalısınız aksi taktirde gittiğinize gideceğinize pişman olursunuz bu olay bize tesadüf olmuş bir şey değil son 10 senedir her hafta trafik sorunu oluyor ama dediğim gibi belli saatlerde gelip giderseniz her şey normal bir şekilde gelişir şimdiden size iyi eğlenceler
puar
Biz sofulara gidecez ora daha yakın. Birde c.tesi akşamdan gidip pazar günü en gec 4 te çıkarız yoksa o çileyi bende biliyorum abi.
Yigido
Nerde yüzeceksiniz yüzerken´de bolmayin ona göre.

Bende en son Sivas´ta yüzmüstüm.
img901.mytextgraphics.com/marqueetextlive/2010/06/08/0eccc72b8d1635bb4321f49347d3bde3.gif
puar
Haritada gösterdim yer. şileye giderken Sofular diye bir yer.
altuntas58

Alıntı

puar tarafından yazılan metin:
Biz sofulara gidecez ora daha yakın. Birde c.tesi akşamdan gidip pazar günü en gec 4 te çıkarız yoksa o çileyi bende biliyorum abi.

Dediğin gibi olursa diyecek bir şeyim yok aksini düşünmek bile istemiyorum
GUHERTASLI
sofulara normal şile yolundan gidiş dönüş yapılırsa trafık çok yogun olur ancak.sofulara cumhuriyet köyü yolundan gidilirse yada kavacıktan ağva yolu üzerinden gidilirse trafık derdı olmaz
puar
Gidişte sorun yok zaten. dönüşte dediğim gibi olursa çok sorun olmaz.
GUHERTASLI
kimseden ses soluk yok yıne
RECEP_YUKSEL
Biz gidiyoruz ya yeter başkasına ne gerek

puar
5 kişi olsak yine yeter sakin kafayla :) çadır ayarlamak lazım. Akşam 6 gibi bu taraftan 7 gibide tepeüstünden hareket eder 8 gibide orda oluruz.
58zarali
malesef ben gelemiyorum perşembe sivasa gidiyorum iyi çimmeler :D
Değerli üyelerimiz forumlarımızda lütfen küçük yazı karakteri kullanmaya özen gösterelim.

i33.tinypic.com/2mzmxyx.gif
MUSTAFA PARLAK
bensız denız olur mu alooooooooooooooooooo
*
*
*
*
ZARA - GÜHERTAÞLIYIZ
GUHERTASLI

Alıntı

MUSTAFA PARLAK tarafından yazılan metin:
bensız denız olur mu alooooooooooooooooooo

olmaz evladım olmaz sensiz deniz olmazda kara batakmısın nesin nerde oldugun belli olmuyorki kara batak gibi bi kayboluyon bi ortaya çıkıyon.
altuntas58

Alıntı

58zarali tarafından yazılan metin:
malesef ben gelemiyorum perşembe sivasa gidiyorum iyi çimmeler :D

Bende aranızda bulunmak isterdim ama mecburen sivassa gitmem gereksizlere şimdiden iyi eğlenceler bu arada sakın ola mustafa parlaksız gitmeyin onusuz denizin tadı cıkmayacağını düşünüyorum:D
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici