O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

Teşekkürler ve benden buraya kadar

Son Güncellenen 9 yıl önce
RECEP_YUKSEL
Evet arkadaşlar Antalyaya gittik yenldik ve geldik!

Nasıl gittik kimler destek verdi kimler bizle geldi burdan onları yazacam

Öncelikle Bizlere Antalyaya Gitememize destek veten kişileri burda belirteyim.

1.Mehmet ÇAÐLAYAN
2.SERVET COŞKUN
3.Mehmet Engin ÖZALTUÐ
4.Murat KANIK
5.Berat DEMİR

Bu arkadaşaların ve abilerimizin desteğiyle Antalya yoluna çıkdık sayımız belkide öncekilere göre vazlaydı ve toplamda 30 kişiydik biz otuz yürekli insana rağmen 14 + hoca yüreksizlerdi biz yenilmelerine üzülsekde en fazla oyun oynamadıkları yani mücadele etmeden yenilmeleri bizi çok üzdü ve rezil etti ben maçtan önce otobüsde aynen şunu yazdım benim için deplasman bitmiştir artık yokum bu takımdan kaynaklanan bir olay değil istanbulda takımına sahip çıkan taraftar ve Sivaslı olmadığındadır ben 5 sezondur hemen hemen tüm yakın deplasmanlara gitmeye ve organizasyon yapmaya çalıştım ama her seferinde hüsran oldu yani boşa kürek salladığımı anladım ve yoruldum onun içinki artık deplasman organizasyonlarında yokum yani bende yoruldum ve sağ olsun bazı Sivaslılar benide yordular.

Bundan sonra birey olarak yani Sade Sivaslı Recep YÜKSEL Olarak maçlara gideceğimi belirtiyor.

Bugüne kadar destek olanlara teşekkür ediyorum.

Burdan son olarak burası sanalda olsa bu zaman içerisinde beraber yiyip içtiğimiz tüm dostlardan haklarını helal etmelerini bekliyorum.

Ben yalnız değildimki noktalarda dost bulayım ben Sivaslı diye herkezle dost oldum anladımkı herkez bizim gibi değilmiş onun için burda istisnalar hariç noktalardaki dostlukların çıkar amaç ve reklam için olduğunu anladığımı ve günü birlik dostlukları sevmediğimi gibi Dostluk ebedi güvenilir olduğunu bilenlerden olduğumdan dolayı.

günü birlik olanlar dahil hepsinden bi ricam ben her yaşadığım olayda oturduğum ortamda yediğimiz bir lokmanın kişi hakkı olduğundan herkez helal olsun derken herkezdende aynı şekilde helallık bekleyen bir kişiyimdir.

BENDEN BURAYA KADAR YOLUNUZ AÇIK OLSUN.


İSTANBULDA DOÐDUM HERZAMAN GURURLA SİVASLI OLDUÐUMU SÖYLEDİM
SİVASSPORLA GURUR DUYDUM SIVASLI OLMAKLA ONUR DUYDUM.

OSMANLIDIR SOYUM
TÜRK'LÜKDÜR YOLUM
BİLMEM BAŞKA KONU
BEN SİVAS'IN ÇOÇUÐUYUM.

BU OLAYIN TAKIMIN KÖTÜ GİTMESİYLE HİÇ BİR ALAKASI OLMADIÐININ ALTINI ÇIZARIM
SONUÇDA BEN KÖTÜ GÜNDE TERK EDENLERDEN DEÐİLİM
SADECE BENİM BU ARALAR GÜNLERİM ÇOK KÖTÜ
BU YOLDADA 1 LİRA VERCEK DURUMUM KLAMDIÐINDAN DOLAYI
VE ÖÐRENCİLERDEN PARA TOPLAMAKDAN DİLENCİLİK YAPMKATAN YORULDUM
***
***
***


İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
58zarali
şimdiye kadar yaptığın herşey için çok teşekkürler abi
GUHERTASLI
sivasspora ve gençlere verdıgın hizmetler için sana ne kadar teşelkür etsek azdır.ama bayragı devredene kadar devam.senin yetiştirdigin ve sivas aşkını aşıladıgın gençler senin elinden bayragı alana kadar onlara abilik yapmaya devam ediceksin .bizlerde senin yükünü hafifletmek adına elimizi bu zamandan sonra taşın altına biraz daha sokucaz.
puar
Seni kapıdan kovsalar sen bacadan girersin :)
58zarali

Alıntı

puar tarafından yazılan metin:
Seni kapıdan kovsalar sen bacadan girersin :)


haha :D
murtes
geçen eskişehirden gelirken ihsan baba ve memet altıntaş abiyle geldik yolda uyurken resmimizi çekmiştin recep abi sohbet ederken abi ben sizi her sivas macında görüyom bu ne biçim sevda dedim memet abi 40 yıldır sivasın maçlarına giderim maç saati yaklaştıkca bana bi şeyler oluyor anlatamam şimdi de sen RECEP YÜKSEL maç saati yaklaştıkça sanaa noluyo merak ediyom kolaymı ole bırakıp gitmek sen SİVASSPORUN bi parçası oldun et tırnaktan ayrılmaz her zaman yanındayız elimizden geldigince seni seviyoruz RECEP YÜKSEL ENİŞTE
Ümraniye İstanbul
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici