O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

Mesut hoca geldi böyle oldu!

Son Güncellenen 10 yıl önce
RECEP_YUKSEL
Tatlı söz, gerçektende yılanı deliğinden çıkardı.! Şimdi herkes kısa sürede Sivasspor'daki bu değişikliği konuşuyor.Mesut hocanın takımın başına gelmesiyle birlikte sanki Sivasspor'un üzerine "sihirli bir deynek" değdi! Gerçi,Mesut hoca Sivas'a ilk geldiğinde " elimde sihirli değnek yok" demişti ama şu andaki görüntü insana bunu söyletiyor!
Önceki gün Teknik Direktör Mesut Bakkal'la Sivasspor üzerine sohbet ettik. Mesut hoca,geldiği kısa sürede Sivasspor'un Sivas için ne kadar önemli olduğunu gayet iyi anlamış. Tabi bunda, daha önce çalıştırdığı Anadolu takımlarınında etkisi var. Çünkü Anadolu şehirleri için futbol takımının süper ligde oynaması çok önemli. İşte bu yüzden hoca diyorki " Sivasspor küme düşerse,Sivas küme düşer"
Olaya bu açıdan bakıyor. Onun içinde özellikle birlik ve beraberliğe vurgu yapıyor,bizden herkresin Sivasspor'a destek vermesi yönünde haberler yapılması için rica ediyor.
Peki gerçekten Mesut hocanın elinde "sihirli deynek" mi var?
Elbette yok! Ancak,Mesut hoca en az sihirli deynek kadar etkili işler yapıyor. Hatırlarsanız,kendisiyle Sivas'a ilk geldiğinde yaptığım söyleşide "Önce futbolculara aynaya bakmalarını söyleyeceğim" dediğini yazmıştık. Bu söz gerçekten çok büyüleyici ve anlamlı. Hoca,bu doğrultuda futbolcularına şu anda en gerekli olan bu tür konuşmalar yaparak maçlara hazırlıyor,bununda karşılığını alıyor.
Mesut hoca özellikle bir şeyi çok istiyor. " Basın,taraftar ve Sivasspor sevenleri bize destek versin,gerisini düşünmesinler" diyor.
Herkesin beklediği ve özlediği " o ruhu yakaladık" diyen Bakkal,bunun devamı içinde desteğin artarak sürmesi gerektiğinin altını çizdi.
Mesut hocaya şunu rahatlıkla söyleyebilirim. O istediğin ruh ve destek şu anda Sivas'ta tam manasıyla oluşmuş durumda. İnşallah Kayseri maçını kazanırsak,destek ve güven tavan yapar!
Sen merak etme Mesut hoca! Senin istediğin ve beklediğin destek şu anda fazlasıyla sana ve takımına veriliyor.


Kaynak
Abdullah YİÐİT [email protected]
***
***
***


İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
altuntas58
sevgili hocamız mesut bakkal sivassporumuz eski ruhunu geri getirdi ben düşeceğimiz inanmıyorum
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici