O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

İlk Maçımız, İlk İstanbul Maçı?

Son Güncellenen 10 yıl önce
RECEP_YUKSEL
img295.imageshack.us/img295/2852/fft1mm836481.jpg

21.07.2010 Çarşamba Günü çekilecek olan 2010-2011 Türkcell Süper Lig Fikstüründe ilk Maçımız ve ilk İstanbuldaki maçımız kimle olacak bu konuda tahminlerinizi bekliyoruz

İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
eroldeger
gs la olabilir
altuntas58
İlk macımız ankara bölgesinden ankaragücü olur diye düşünüyorum.İlk istanbul takımıda benim tahminim fenerbostan olabilir
puar
Kasımpaşa olur.
Ama isteğim alisamiyende cincon.
altuntas58

Alıntı

puar tarafından yazılan metin:
Kasımpaşa olur.
Ama isteğim alisamiyende cincon.

Kasımpaşa olursa bizim için daha iyi belki sözde büyüklere takılırız ama paşayı yenecek gücümüz her zaman mevcut
RECEP_YUKSEL
Ben ilk maçı Manisa Spor diyor İstanbuldaki ilk maç İBB Zulimpiaytda olur diyorum

omercoskun
istanbuldaki ilk maçımız sekiztaş la olur inşallah onlara inönüde bi açılış maçı yapıp tüp kafayı alt edelim ,ligdeki ilk maçımızın eskişehirle olacağını düşünüyorum
tayfun58
bencede ilk ist maçı sekiztaşla olur ilk maçımız da manisa ile
çiçekli köyü
58zarali
ben belediye ile olmasını istiyorum bi güzel döşeyelim rahatlayalım ilk maçta.
Değerli üyelerimiz forumlarımızda lütfen küçük yazı karakteri kullanmaya özen gösterelim.

i33.tinypic.com/2mzmxyx.gif
MUSTAFA PARLAK
BENCE ILK MAC BUCAYLA BUCADA ONDAN SONRA ILK MACIMIZ PASAYLA SİVASTA ILK DEPLASMANIMIZ İST İ B B LE

SAYGILARLA ZARALI ÜLKÜCÜ
*
*
*
*
ZARA - GÜHERTAÞLIYIZ
GUHERTASLI
İLK MAÇIMIZ TRABZON İLE DEPLASMAN İKİNCİ MAÇIMIZ BJK İLE İNÖNÜDE
GIRMIZI GARA ÞAMPİYON ZARA
RECEP_YUKSEL
6 Gün kaldı Fikstürün çekimine sabırsızlıkla bekliyoruz

altuntas58
İstanbul takımları arasında 3 yaşlılarla ilk yarının son maclarında karşılaşmayalımda hangi hafta olursa olsun
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici