O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

Ziyaret; Sayın Dr. H. Handan Toprak Benli

Son Güncellenen 2 yıl önce
ISTDER HABER
İstanbul taraftar grubu İstanbul Sivasspor Taraftarlar Derneği; Olarak Sivas Konfederasyonu Yönetim Kurulu Başkanımız ve Avcılar Belediye Başkanı Sayın Dr. H. Handan Toprak BENLİ’yi ziyaret ettik.

sivasspor.web.tr/images/news/handan_toprak_benli.jpg


“Dünyanın Başkenti İstanbul’da 39 İlçe’nin tek kadın belediye başkanı olarak hizmet vermekte olan saygıdeğer Avcılar Belediye Başkanı ve Sivas Konfederasyon Başkanı hemşehrimiz...” Sayın Dr. H. Handan Toprak BENLİ İstanbul’daki Sivasspor taraftarlarına göstermiş olduğu yakın ilgi ve destekleri için teşekkür plaketi verdik.


Dernek Başkanı Recep Yüksel’e ve yönetimine teşekkür eden Başkan Toprak Benli; sporun ve sporcunun her zaman yanlarında olacaklarını belirtti, başarılar diledi.Benli; "Bu vesile ile başta Sivasspor'umuzun futbolcuları olmak üzere, tüm yönetim ve teknik ekibini kutluyor; takımımıza başarılar diliyorum." dedi.


İSTDER Yönetimi Olarak Kendisinin Bizlere Gösterdiği İlgi Alaka ve Destek İçin Teşekkür Ederiz.

Başkan
Recep YÜKSEL
İstanbul SİVASSPOR Taraftar Derneği
RECEP_YUKSEL
sivasspor.web.tr//images/istder_handan_toprak_benli.jpg

Teşekkürler Sayın Dr. H. Handan Toprak BENLİ İstanbul’daki Sivasspor taraftarlarına göstermiş olduğunuz yakın ilgi ve destekleri için teşekkürler.
***
***
***


İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
unsalyildiz
BAŞKANIMIZA SONSUZ TEŞEKKÜRLER.İNŞALLAH BÖYLE BAŞKANLARIMIZIN SAYISI BU SEÇİMDE DAHA DA ARTAR.
i.hizliresim.com/r1AAVm.jpg
İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici