O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

Avcılar Belediye Başkanı Sayın Dr. Handan TOPRAK BENLİ Başkanımızı Ziyaret

Son Güncellenen 3 yıl önce
RECEP_YUKSEL
sivasspor.web.tr/images/news/handan_toprak.jpg

İstanbul Sivasspor Taraftarlar Derneği Yönetimi olarak Avcılar Belediye Başkanı ve Hemşehrimiz Sayın Dr. Handan TOPRAK BENLİ'yi ziyaret ettik.

Sıcak bir ortamda bizleri karşılayan Avcılar Belediye Başkanı Hemşehrimiz Sayın Dr. Handan TOPRAK BENLİ ile kendisine geç olduğunu beyan ettiğimiz ziyaretimizden dolayı incelik olarak kırmızı beyaz çiçek götürdük ve önce bazı yanlış anlaşılmalardan dolayı bazı konuları açığa kavuşturduk. Kendisi de bir Sivas aşığı Sivas'ın Selçuklu Motifleri, Osmanlı Eserleri ve Cumhuriyet Temelinin Atıldığı Sultan Şehri Yiğido'su olduğunu beyan etti. Yarım saat süren ziyarette bizlere güzel konular anlattı ve çaylarımızı içip fazla zamanın almadan Başkanımız nezaketinde Başkanlık Makamında aynı sıcak bir ortam ayrıldık.

Sayın Dr. Handan Toprak BENLİ Başkanımızı önemli zamanından bizlere zaman ayırıp misafir etiği için teşekkür ederiz Sıcak bir ortamda güzel muhabbet için İSTDER Yönetimi Olarak çok teşekkür ederiz.
***
***
***


İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
RECEP_YUKSEL
Sayın Dr. Handan Toprak BENLİ Başkanımızı önemli zamanından bizlere zaman ayırıp misafir etiği için teşekkür ederiz Sıcak bir ortamda güzel muhabbet için Recep YÜKSEL olarak teşekkür ederim.
***
***
***


İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
unsalyildiz
Annemin rahatsızlığı dolayısıyla katılamadım. Sayın Handan hanımın davetine gelmek isterdim. İnşallah başka bir zamanda bizde onu ağırlarız yada tekrar misafiri oluruz. İlgisinden ve davetinden dolayı oldukça müteşşekkiriz. Sivaslı olarak kendisi işe gurur duyuyoruz.
İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
ramazan58
Sayın avcilar belediye baskani handan toprak hanima istderi yerinde misafirperverligi icin teşekkürler gorevinde başarılar diliyorum. .
omercoskun
Derneğimizi makaminda kabullerri için teşekkurler sayin başkan 'a
İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
S
Handan toprak hanımefendi ye Sivas'a olan ilgisinden ve istderi misafir etmesinden dolayı teşekkür ederiz
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici