O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

Sancaktepe Belediye Başkanı Sayın İsmail ERDEM'i Ziyaret Ettik

Son Güncellenen 2 yıl önce
ISTDER HABER
İstanbul Sivasspor Taraftarlar Derneği Yönetimi olarak Sancaktepe Belediye, Platform ve Konfederasyon Başkanı Sayın İsmail ERDEM'i Ziyaret Ettik.

Sıcak bir ortamda bizleri karşılayan Sancaktepe Belediye Çalışanları ve Özel Kalem Müdürü Şenol ÇELİK beye ve İlker Kardeşime İSTDER olarak ayrıca teşekkür ederiz.

Sayın Başkan İsmail ERDEM beye önemli zamanından bizlere zaman ayırıp misafir etiği için teşekkür ederiz Sıcak bir ortamda güzel muhabbet için İSTDER Olarak çok teşekkür ederiz.sivasspor.web.tr/images/ismail_erdem_stder.jpg

#SonNefeseKadarPeşindeİstder
İstanbul SİVASSPOR Taraftar Derneği
unsalyildiz
Misafirperverliği ile bizleri onere etti başkanımız.Allah kendisinden razı olsun.Hem Sivas'a hem Sivaslılara yaptığı katkı ile Sivaslılar içinde her zaman ayrı bir yerde olacaktır.
İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
RECEP_YUKSEL
Sayın Başkan İsmail ERDEM beye önemli zamanından bizlere zaman ayırıp misafir etiği için teşekkür ederiz Sıcak bir ortamda güzel muhabbet için İSTDER Olarak çok teşekkür ederiz.


sivasspor.web.tr/images/news/smail_erdem_ve_recep_yksel2.jpg
***
***
***


İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
altuntas58
Sayın Başkanımız sivasspor'umuza karşı duyarlılıpı için teşekkür ederim
S
Sayın İsmai Erdem e istder e olan ilgisinden dolayı çok teşekkür ederiz
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici