O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

Mesut Bakkal: Önemli Olan Kazanmaktı

Son Güncellenen 3 yıl önce
ISTDER HABER
www.sivasspor.web.tr/images/news/mesutbakkal-stder.jpg

Teknik Direktörümüz Mesut Bakkal, "Çok iyi oynamadan pozisyonlar bulduk. Son dakikalarda 2-3 de olabilirdi. Önemli olan kazanmaktı" dedi.

Teknik Direktörümüz Mesut Bakkal, Manisaspor'u deplasmanda 1-0 yendiğimiz maçın ardından düzenlediği basın toplantısında mücadeleyi değerlendirdi.

Bakkal, çıkışımızı devam ettirdiğimizi belirterek, ligde 4 maç 10 puan topladığımızı ve Ziraat Türkiye Kupası'nda yolumuza devam ettiğimizi söyledi.

Manisaspor karşısında maça çok iyi başladığımızı belirten Bakkal, "Golü bulduk, golün ardından oyun biz istemediğimiz şekilde doldur-boşalta döndü. Keyifsiz bir oyun oldu aslında. Mücadele vardı. Savunma bloğumuz çok iyi performans gösterdi. Birebir mücadelede iyi oynadı" dedi.

Takımımızın ligde az gol yediğine dikkat çeken Bakkal, "Bir özelliğimiz var, gol yemiyoruz. 2 gol yedik, 2'si de penaltı. Bu benim için sevindirici. Benim için çok önemli maçtı. Üst tarafı şampiyonluğa oynayan bir ekibin böyle maçları geçmesi gerekiyordu. Çok iyi oynamadan pozisyonlar bulduk. Son dakikalarda 2-3 de olabilirdi. Önemli olan kazanmaktı. Oyuncularımı tebrik ediyorum" diyerek sözlerini tamamladı.
İstanbul SİVASSPOR Taraftar Derneği
RECEP_YUKSEL
Evet önemli olan kazanmak kazandıkça takım daha iyi oynuyacaktır ben inanıyorum..

İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
S
Seri galibiyetler özgüven getirecektir
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici