O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

Roberto Carlos: Taraftarımızdan özür diliyoruz

Son Güncellenen 5 yıl önce
RECEP_YUKSEL
Sivasspor Teknik Direktörü Roberto Carlos, kendi oyuncularının performansını eleştirdiği açıklamasında, Tuzlaspor'un maça iyi motive olup savaştığını ve haklı bir galibiyet elde ettiğini söyledi.

www.sivasspor.org.tr/tr/images/haberler/1fce2cd9c449ba6.JPG


Kupada ikinci maçtan da üzgün ayrıldıklarını kaydeden Brezilyalı teknik adam, "Oyuncularımızın yeterli performansı vermemesi nedeniyle kafamızda soru işaretiyle gidiyoruz" dedi.

Ligde ve kupada kötü gidişatın sürdüğü anımsatılarak, devre arası için takımla ilgili düşünceleri sorulan Roberto Carlos, "Tabii ki bazı değişiklikler olacak. Gidenler ve gelenler olacak. Gelecek olan arkadaşların şu anda oynayan arkadaşlardan daha fazla motivasyon içinde sahada olması bizim için en önemli olan şey. Kupada yaşadığımız bu durumları hayatımda hiç yaşamadım. Taraftarımızdan özür diliyoruz. Hepsini düzelteceğiz" şeklinde konuştu.

Sahanın suni çim olmasının oyunlarını etkileyip etkilemediği sorusuna ise Brezilyalı çalıştırıcı, şunları söyledi:
"Sahanın sentetik olmasıyla hiçbir alakası yok. Her iki takım için de aynı şartlar vardı. Onlar bizden biraz daha alışık olsalar da bu bir mazeret değil. Asıl önemli olan oyuncuların hırsları, arzuları, istekleri ve motivasyonları. Aynı hatalara tekrar tekrar düşmemeleri gerekiyor. Bu takımda herkese oynama fırsatı verdik ve kendileri bize kimin oynayabileceğini, kimin oynayamayacağını gösterdiler."
***
***
***


İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
RECEP_YUKSEL
Ben Şahsım adına Carlosa Güveniyorum sağlam kadro kurarsa biz bu ligde rahat kalırız.....
***
***
***


İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici