O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

PASSOLİG' de son karar.

Son Güncellenen 5 yıl önce
ismailtastan
Sevgili YİÐİDOLAR gelecek yıl passolig tüm maçlarda,tüm stadyumlarda uygulanacak.Hiçbir şekilde iptal edilme ihtimali,geri dönüş yolu yada mahkeme yolu kalmamıştır.Bu günden itibaren geçersiz olacağına dair haberler duysanız bile itibar etmeyin.Mağdur olmamak için,gelecek yıl SİVASSPOR'umuzu yalnız bırakmamak için lütfen harekete geçin ve Passolinizi alın.

Passolig'de son karar!

Önümüzdeki sezon tüm maçlarda Passolig sistemi geçerli olacak. Geçtiğimiz günlerde Ankara 16. Tüketici Mahkemesi'nin Passolig uygulamasının durdurulmasıyla ilgili verdiği tedbir kararı bugünkü toplantıda ele alındı.Yapılan itirazları değerlendiren mahkeme tedbir kararını iptal etti.

Bu karar sonrası Passolig'in önümüzdeki sezondan itibaren uygulanmasının önünde hiçbir engel kalmamış oldu.
İsmail TAÞTAN
çıkar bizi baştan....
unsalyildiz
PASSOLİG uygulamasına ne kadar şerefsizce desemde demekki yapılacak bişey kalmadı.
İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
puar
Bizede çıkarmak kaldı. Malum seneye sağlam maçlar bizi bekliyor.
58zarali
Bende aldım kafam rahat kimse boşa ben o bankanın kredi kartını alacağım falan demesin. boş kart aldım ne banka kartı ne kredi kartı sadece maça girmek için.

senelik 15 kart ücreti var ama zaten biletix biletlerine ödediğim ücrette bu kadar.
Değerli üyelerimiz forumlarımızda lütfen küçük yazı karakteri kullanmaya özen gösterelim.

i33.tinypic.com/2mzmxyx.gif
RECEP_YUKSEL
Ben aldım sorun yok herkes almalı o kadar....

Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici