O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

Sivasspor 3-2 Gaziantepspor

Son Güncellenen 6 yıl önce
ISTDER HABER
Sivasspor 3-2 Gaziantepspor

fotocdncube.fanatik.com.tr/news/658x370/2014/03/29/fft104mm2853119.jpg

0' Sivas 4 Eylül Stadyumu'nda oynanacak müsabakada hakem Ali Palabıyık düdük çalacak.

1' Müsabaka Gaziantepsporlu oyuncuların vuruşuyla başlıyor.

2' Ceza yayının sol çaprazının biraz gerisinden kullanılan serbest vuruşta Cicinho'nun vuruşu barajdan geri geliyor. Dönen topa hareketlenen Ziya Erdal gelişine sert vuruyor ancak top kalenin sağ tarafından dışarı gidiyor.

4' Sivasspor maça hızlı başlıyor. Konuk ekip Gaziantepspor bu dakikalarda kendi sahasından çıkmakta güçlük çekiyor.

5' Ceza yayı sağ çaprazında topla buluşan Mustafa Durak yerden kaleyi düşünüyor ancak top kalenin sol tarafından dışarı gidiyor.

5' Sağ kanattan ceza yayına hareketlenen Cicinho sol ayağı ile vuruyor ancak top sol kale direğinin hemen üzerinden dışarı gidiyor.

8' Sivasspor kısa paslarla rakip yarı alanda organize olmaya çalışıyor.

10' Sağ kanattan gelişen Sivasspor atağında Cicinho ortasını penaltı noktasına doğru gönderiyor ancak savunma topu karşılıyor.

11' Sol kanattan hızlı gelişen Sivasspor atağında Aydın'ın pasında ceza sahası sol çaprazının hemen gerisinde topla buluşan Aatif Chahechouhe yerden kaleyi düşünüyor ancak kaleci Zydrunas Karcemarskas üzerine gelen topu rahatlıkla kontrol ediyor.

14' Oyunun bu bölümünde karşılıklı top kayıpları ile mücadele devam ediyor.

15' GOOOLL!! Sivasspor, John Utaka ile öne geçiyor. Sol kanattan kullanılan köşe vuruşunda Aydın Karabulut ortasını altıpas çizgisi ile penaltı noktası arasına doğru gönderiyor. Gelen topa yükselen John Utaka kafa vuruşunu yapıyor ve topu sağ köşeden filelerle buluşturuyor.

18' Topla birlikte sağ çaprazdan ceza alanına sokulan Abdou Traore ara pasını Cenk Tosun'a doğru gönderiyor. Ceza yayı bölgesinden ceza sahasına giren Cenk Tosun vuruşunu yapıyor ancak top kalenin üzerinden dışarı gidiyor.

20' Savunma arkasına atılan uzun topa Serdar Özbayraktar hareketleniyor ancak tecrübeli oyuncunun pozisyonu ofsayt.

23' Bu dakikalarda ev sahibi Sivasspor kendi yarı sahasından çıkmakta güçlük çekiyor.

25' Ceza yayına hereketlenen Aydın, takım arkadaşı Utaka ile paslaşarak ceza alanı çizgisinde topu kontrol ediyor. Sağ ayağı ile topu havalandıran aydın sol ayağı ile vole vuruşunu yapıyor ancak kaleci Zydrunas Karcemarskas uzanarak topu kontrol ediyor.

27' Sivasspor gole çok yaklaştı. Sol çaprazdan ceza sahasına giren Aydın son çizgiye inmeden pasını altıpas çizgisi sol çaprazındaki arkadaşı Burhan'a gönderiyor. Gelen topu kontrol eden Burhan vuruşunu yapıyor ancak kaleci Zydrunas Karcemarskas sağ köşeye giden topu uzanarak çıkartıyor.

27' Sağ kanattan kullanılan köşe vuruşunda Cicinho ortasını penaltı noktasına doğru gönderiyor. Savunmadan seken topı ceza yayının gerisinde Kadir kontrol ediyor. Kadir bekletmeden çok sert vuruyor ancak kaleci Zydrunas Karcemarskas sol köşeye giden topu uzanarak çıkartıyor.

30' Müsabakada üçte birlik bölüm geride kalırken ev sahibi Sivasspor'un topla oynamadaki üstünlüğü devam ediyor.

34' GOOOLL!! Gaziantepspor, Şenol Can ile beraberliği yakalıyor. Sol kanattan kullanılan köşe vuruşunda Bekir Ozan ortasını altıpas alanına doğru gönderiyor. Kaleci Korcan'ı aşan topa Şenol yükseliyor ve kafa vuruşu ile topu filelerle buluşturuyor.

37' Oyunun bu bölümünde karşılıklı faullerle mücadele devam ediyor.

39' Sağ kanattan kullanılan köşe vuruşunda Aydın Karabulut ortasını ön direğe doğru gönderiyor ancak kaleci Zydrunas Karcemarskas çıkıyor ve topu yumrukları ile uzaklaştırıyor.

43' Hava topu mücadelesinde Cenk Tosun, rakibi Ümit Kurt'a faul yapıyor. Pozisyon sonrasında hakem Ali Palabıyık, Cenk Tosun'u sözlü olarak uyarıyor.

45' Sağ kanattan gelişen Sivasspor atağında Aydın ortasını ceza alanına doğru gönderiyor. Savunmadan seken topu ceza yayı sağ çaprazında Adem kontrol ediyor. Adem bekletmeden sol ayağı ile vuruyor ancak top kalenin sol tarafından dışarı gidiyor.

45' Dördüncü hakemin işaretiyle müsabakanın ilk yarısının sonuna en az 2 dakikalık oynanmamış süre bölümü ekleniyor.

45' Hakem Ali Palabıyık'ın düdüğü ile müsabakanın ilk yarısı sona eriyor.

46' Müsbakanın ikinci yarısı Sivassporlu oyuncuların vuruşuyla başlıyor.

46' İkinci yarının başında ilk oyuncu değişikliği Gaziantepspor cephesinden geliyor. İlk yarıda kolundan sakatlanan Zydrunas Karcemarskas karşılaşmaya devam edemiyor ve yerine Serdar Kulbilge oyuna dahil oluyor.

49' Sağ kanattan gelişen Sivasspor atağında Burhan Eşer ortasını altıpas alanına doğru gönderiyor ancak kaleci Serdar çıkıyor ve yumrukları ile topu uzaklaştırıyor.

51' Sivasspor kısa paslarla rakip yarı alanda organize olmaya çalışıyor.

52' Sol çaprazdan ceza alanına sokulan Serdar'ın pasında Cenk Tosun topu düzelterek sağ ayağı ile vuruyor ancak savunmadan seken top kalenin üzerinden dışarı gidiyor.

52' Sağ kanattan kullanılan köşe vuruşunda Haris Medunjanin ortasını penaltı noktasına doğru gönderiyor. Savunma ile birlikte yükselen Şenol Can kafa vuruşunu yapıyor ancak vuruşu istediği gibi olmuyor ve top kalenin üzerinden farklı bir şekilde dışarı gidiyor.

55' Orta alan mücadelesinde Bekir Ozan Has topa eliyle müdahale ediyor ve hakem Ali Palabıyık tarafından sarı kart ile cezalandırılıyor.

57' Aydın'ın pasında sol çaprazda topla buluşan Aatif Chahechouhe ceza alanı çizgisine paralel olarak sağ tarafa doğru topu sürüyor ve yayın sağ tarafından yerden kaleyi düşünüyor ancak top sol kale direğinin yanından dışarı gidiyor.

58' Sivasspor'da Aydın Karabulut, rakibi Abdou Traore'ye yaptığı faul sonrasında sarı kart görüyor.

60' Gaziantepspor cephesinde ikinci oyuncu değişikliği gerçekleşiyor. Serdar Özbayraktar oyundan alınırken yerine Marek Sapara oyuna dahil oluyor.

62' Ceza sahasına cepheden yaklaşan Mustafa Durak sol ayağı içi ile kaleyi düşünüyor ancak top kalenin sol tarafından dışarı gidiyor.

62' Ceza sahasına cepheden yaklaşan Mustafa Durak sol ayağı içi ile kaleyi düşünüyor ancak top kalenin sol tarafından dışarı gidiyor.

63' Müsabakanın üçte ikilik bölümü geride kalırken ev sahibi Sivasspor'un topla oynamadaki üstünlüğü devam ediyor.

64' Sağ çaprazdan ceza alanına sokulan Muhammed Ildiz ara pasını ceza sahası içerisi sağ çaprazına hareketlenen Cenk'e gönderiyor. Topla buluşan Cenk vuruşunu yapıyor ancak açıyı kapatan Korcan ayakları ile topu çıkartıyor.

66' Bu dakikalarda konuk ekip Gaziantepspor rakip yarı alanda baskısını artırıyor.

67' Sivasspor cephesinde ilk oyuncu değişikliği gerçekleşiyor. Kadir Bekmezci oyundan alınırken yerine Hakan Arslan oyuna dahil oluyor.

70' Sağ kanatta topla buluşan Sapara ileri uçtaki arkadaşı Cenk'e doğru uzun oynuyor ancak golcü oyuncunun pozisyonu ofsayt. Pozisyonun ardından Cenk, hakemin düdüğünden sonra topa vurduğu gerekçesi ile sarı kart görüyor.

71' GOOOLL!! Sivasspor, Burhan Eşer ile tekrar öne geçiyor. Ceza alanı sol çaprazına yakın bir mesafeden kullanılan serbest vuruşta Cicinho ortasını arka direğe doğru gönderiyor. Gelen topa hareketlenen Burhan Eşer kafa vuruşunu yapıyor ve topu sağ köşeden filelerle buluşturuyor.

74' Gaziantepspor cephesinde son oyuncu değişikliği gerçekleşiyor. Mustafa Durak oyundan alınırken yerine Muhammet Demir oyuna dahil oluyor.

76' Kaleyi cepheden gören ceza yayının biraz gerisinde bulunan bir noktadan kullanılan serbest vuruşta Marek Sapara doğrudan kaleyi düşünüyor ancak barajı aşan top sol kale direğinin yanından dışarı gidiyor.

78' Marius Stankevicius'un ara pasında ceza sahası içi sağ çaprazında topla buluşan Abdou Traore sağ ayağı ile vuruyor ancak kaleci Korcan ayakları ile topu çıkartıyor.

80' Bu bölümde karşılıklı top kayıpları ile mücadele devam ediyor.

81' Ceza alanı içinde topla buluşan Burhan sağ tarafındaki arkadaşı Aatif Chahechouhe'ya pasını gönderiyor. Aatif Chahechouheson çizgiye inmeden yerden çok sert vuruyor ancak kaleci Serdar topu çıkartıyor ve savunma tehlikeyi uzaklaştırıyor.

82' Sivasspor'da Burhan Eşer, kaleci Serdar Kulbilge'ye yaptığı faul sonrasında sarı kart görüyor.

83' Ceza alanı sağ çizgisi gerisinden kullanılan serbest vuruşta Bekir Ozan ortasını penaltı noktasına doğru gönderiyor ancak savunma topu karşılıyor.

86' Sivasspor cephesinde ikinci oyuncu değişikliği gerçekleşiyor. Aatif Chahechouhe oyundan alınırken yerine Aykut Öztürk oyuna dahil oluyor.

86' GOOOLL!! Gaziantepspor, Marek Sapara ile tekrar eşitliği yakalıyor. Sağ kanatta topla buluşan Abdou Traore pasını ceza alanı sağ çaprazındaki arkadaşı Muhammet Demir'e gönderiyor. Muhammet dönüyor ve ceza yayı içerisindeki arkadaşı Marek Sapara'yı görüyor. Sapara sağ ayağı içi ile vuruşunu yapıyor ve topu sağ köşeden filelerle buluşturuyor.

88' Gaziantepspor'da kaleci Serdar oyunu yavaşlatmaya yönelik hareket ettiği gerekçesi ile sarı kart görüyor.

89' Oyunun son dakikalarında Gaziantepspor rakip yarı alanda daha çok gözüken takım olarak gözümüze çarpıyor.

90' Müsabakanın sonuna en az 3 dakikalık oynanmamış süre bölümü ekleniyor.

90' Ceza alanı sol çaprazına yakın sayılabilecek bir noktadan kullanılan serbest vuruşta Sapara ortasını penaltı noktasına doğru gönderiyor. Bu bölümde oluşan kısa süreli karambolden sonra savunma topu uzaklaştırıyor.


90' GOOOLL!! Sivasspor, John Utaka'nın son dakika golü ile öne geçiyor! Sağ kanattan gelişen atakta Cicinho ortasını yerden arka direğe doğru gönderiyor. Savunmayı geçen topa hareketlenen John Utaka ayağı ile tek vuruşunu yapıyor ve topu filelere gönderiyor.

90' Mücadelede başka pozisyon olmuyor ve hakem Ali Palabıyık müsabakanın bittiğini belirten son düdüğünü çalıyor.
.
.
İstanbul SİVASSPOR Taraftar Derneği
puar
Yiğidolara sonsuz başarılar.
İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
RECEP_YUKSEL
Mücadele benim için güzeldi Sivasspor Her zaman sağlam gidiyor bu lig de öyle böyle 10 seneye girdi sonuna kadar SİVASSPOR.


Oley Oley Roberto CARLOS Şampiyon yap bizi Roberto CARLOS
***
***
***


İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
ihsanbaba
sivasspor ikinci yarı iyi değildi ona rağmen kazandık ve rahatladık çok şükür***
ismailtastan
takımın özgüveninin gelmesi açısından kazanmak önemliydi..inşallha avrupa ya...
İsmail TAÞTAN
çıkar bizi baştan....
eroldeger
Maçın golerini nasıl izleriz ya arkadaşlar
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici