O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

“Maça 5 dakika geç çıkılsın”

Son Güncellenen 6 yıl önce
ismailtastan
Son oynanan Gençlerbirliği maçında Sivasspor’un göz göre göre hakem tarafından puanlarının gasp edilmesi Yiğidoları çileden çıkarırken, MHK’nin tahrik edercesine aynı hakemi bu hafta yeniden görevlendirmesine Kırmızı-beyazlı kulübün sessiz kalmaması gerektiği belirtildi. Sosyal medyadan tepkilerini ve ne yapılması gerektiği konusunda düşüncelerini ifade eden Yiğidolar, Sivasspor-Trabzonspor maçına Sivasspor’un MHK’yi protesto için 5 dakika geç çıkmasını, böyle bir protestonun kulübe maddi zarar getirmeyeceği, buna karşılık büyük bir yankı bulabileceğini ifade eden Yiğidolar “Sivasspor geçen hafta hakemin bariz hataları yüzünden maç kaybetti. Böyle bariz hatalardan sonra MHK genellikle hakemlere dinlenme cezası verir. Ancak, Tolga Özkalfa için tam tersi yapılarak adeta ödüllendirildi. Bunu biz, bizimle dalga geçilmesi olarak algılıyoruz. Trabzon maçında MHK’yi protesto edeceğiz, ancak yönetiminde ses getirecek eylemler yapmasını bekliyoruz” ifadelerini kullandılar.
Kaynak: Hürdoğan gazetesi
İsmail TAÞTAN
çıkar bizi baştan....
fatih yilmaz
Çok mantıklı bir karar. Sessiz kalmak onların işine yarıyor
RECEP_YUKSEL
Olurmu acaba zor bence..
***
***
***


İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
58zarali
Güzel düşünülmüş ama yapacaklarını zannetmiyorum. Artık hakem makem demeden önce biraz oyunumza dikkat edelim. Amatör futbolcu hareketleri yapmayalım yeter.
Değerli üyelerimiz forumlarımızda lütfen küçük yazı karakteri kullanmaya özen gösterelim.


i33.tinypic.com/2mzmxyx.gif
GUHERTASLI
zor hemde çok zor mecnun başkanın bu uysallıgı ile böyle bı hareket olmaz.yapamayızz.
GIRMIZI GARA ÞAMPİYON ZARA
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici