O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

Taraftar Grupları Birleşiyor Mu?

Son Güncellenen 5 yıl önce
ismailtastan
Taraftar Grupları Birleşiyor Mu?

Başkanımız Mecnun Odyakmaz bugünkü (03-mart-2014) ortak canlı yayında taraftar gruplarıyla ilgili görüşlerini açıkça paylaştı.

Taraftar grupları arasında ki gereksiz sürtüşmeden çok rahatsız olduğunu ifade eden başkan,artık birleşilmesinden yana olduğunu,taraftarın tek ses olması gerektiğini söyledi.

Eğer birlik olunur, ortak hareket edilirse kendilerine uygun fiyattan kombine ve forma ,davul da dahil olmak üzere her imkanın sağlanacağını söyledi...

Gelinen noktada artık taraftar grupları ne yapmalı ?şüphesiz ki bu durumda yapılacak en doğru iş birlik olmaktır..Eğer ortak amaç SİVASSPOR ise herkes gerekeni yapmalıdır...

Bu durumda dahi camia ile birlikte hareket etmemek,başkanın aksi hareket etmek kesinlikle ve kesinlikle bu davranışları yapan şahsiyetleri kaybı olacaktır...
İsmail TAÞTAN
çıkar bizi baştan....
GUHERTASLI
son açıklamalar neticesinde anlaşıldıgı üzere birleşme felan olmazz.insanların derdı aşkı sivasspor degılkı varsa yoksa şekıl ve reklam peşindeler gruplara bakıldıgında yaş ortalaması çok düşük oldugu ve bu genç kardeşlerimizin olayın önemini kavramamasınından kaynaklanan bu birleşememe böyle devam eder giderr.
GIRMIZI GARA ÞAMPİYON ZARA
Velibircan
Bazıları çorba peşinden değilde sivasspor peşinden koşarsa güzel günler yakındır
orhank
sağlam 300 kişilik bir ekip olacak maratonda sabit dursun. artık şu laylaylaayy haaa .... diye devam eden tezaüratı biri durdursun yeni güzel tezahüratlar bulunsun ama önce tek bir ekip olsun bu nedirr yaa
muspol58
gün birlik olma günü gün taraftar gruplarının birleşip sivasspora sahip çıkma günü
Sen Þampiyon Olamasanda Farketmez Bu Taraftarın Seni Asla Terketmez Kalbimizde Olsa da Biraz Hüzünle Yas Gönüllerin Þampiyonu Her Zaman SİVAS.
SELO58
Başkan taraftar grupları hakkında olumlu şeyleri söylediği zaman havalarından geçilmezken yine aynı grupları eleştirince bi vatan haini ilan edilmediği kaldı. Mecnun başkan ki Klüp tarihinde geçecek başarılara imza atmış bir başkan sen çıkıpda başkan ne yaptı diyor ve başkanın yaptıklarını görmezden geliyorsan bende sana soruyorum sen kendinii dşünmekden rant peşinde koşmakdan başka ne yaptın ( Bölücülere binayen)
58zarali
Umarım birleşirler. Fakat lider kim olacak konusu bu birşelmeyi engelliyor. Eşbaşkanlık sistemi tarzında olabilir. Sayın ne olursa olsun parçalara bölününce etkinliğini kaybedersin.
Değerli üyelerimiz forumlarımızda lütfen küçük yazı karakteri kullanmaya özen gösterelim.

i33.tinypic.com/2mzmxyx.gif
puar

Alıntı

RECEP_YUKSEL tarafından yazılan metin:

Alıntı

puar tarafından yazılan metin:

Başkan taraftar konusunda herşeyi dile getirdi. Haklı yanları var ama bence hasksızlıkta yapıyor. Dilin kemiği yok ne yapsınlar tiyatromu izlesinler. Pankart yasak davul yasak o yasak bu yasak ne yapsınlar. Yavaş yavaş genç nusufusun tribünlerde oluştuğu bu dönemde taraftara daha özen gösterilmeli.

Sen en son ne dediğin dinlemedin herhalde Orhan getirsinler Trabzonspor maçında ben alakadar olacam dedi.

..

bugune kadar neredeydi diye sormazlarmı abi.
İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
unsalyildiz
yani bu taraftar grupları hala neyi bekliyorlar anlamış değilim. Bu kısır döngü artık bitmeli.50-100 kişilik gruplar anki sanırsın 1000 kişilik gruplar, ayrı takılıyorlar.Biri a derken biri b diyor.Valla kimse kusura bakmasın ama bu durum sivasa yarar değil zarar veriyor ve hiçbirininde sesi çıkmıyor.
mgyildiz
Recep Emmi bu aralar çok kavgacı gördüm seni ;)
RECEP_YUKSEL

Alıntı

Başkan taraftar konusunda herşeyi dile getirdi. Haklı yanları var ama bence hasksızlıkta yapıyor. Dilin kemiği yok ne yapsınlar tiyatromu izlesinler. Pankart yasak davul yasak o yasak bu yasak ne yapsınlar. Yavaş yavaş genç nusufusun tribünlerde oluştuğu bu dönemde taraftara daha özen gösterilmeli.

Sen en son ne dediğin dinlemedin herhalde Orhan getirsinler Trabzonspor maçında ben alakadar olacam dedi.

Başkan sonuna kadar haklı kardeşim 7 Milyon Sivas'lı var diyoruz Büyükşehir olamıyoruz Ben dahil kaç kişi Adresini Büyükşehir olmak için değiştirdi bizler sadece atar yapıyoruz icraat değil Örnek İSTDER yönetim oluşturmakta bile zorlanıyoruz 500 TL Kirayı bile bir kaç kişi veriyor herkes önce kendine bakacak sonra Başkana laf atacak onun için sadece sanalcıyız gerçekci değil İstanbul da şu anda Dernek yerimiz çok güzel hayal edilmeyecek kadar bunun için kaç kişi şurdan geçerken bir bakalım dedi daha derneğe bir gün ziyaret gelmeyen üyelerimiz bile var gece 24:00'a kadar açık olan bir Dernek gelmek isteyen her türlü gelir ama cebinde 5 TL çıkacak korkusu önünü kesiyor bu herkes için geçerli değil Anadolu yakasında Maç Günleri gelen Abilerimiz ve Kardeşlerimiz var keşke herkes o kadar duyarlı olsa o zaman SİVAS'lının sırtı yere gelmez.....

mgyildiz

Alıntı

Tamamen hak veriyorum.Ama bu başkanın elinde olan bir konumu tartışmak gerekir.Materyallerin "Güvelik" gerekçesiyle alınmama durumu var.
mgyildiz
Taraftar gruplarından önce şu taraftar olma zihniyetini şehre bir yansıtsalar süper olucak.Maraton tribününde oturan vatandaş anca gol olduğunda ayağa kalkıyor.Ben maçın heyecanından hop oturup hop kalkarken adam arkamdan bana "gardaş yeter sen diğil oyuncular oynuyo oturda rahatca maç izliyek." diye bilme cesareti sergiliyor.Acilen bu konulara el atılması lazım.Ayrıca ticari ürünlere de biraz kalite vasfı ekleseler daha yararlı olur.
puar
GUHERTASLI
sivastaki çok kısır çekişmeler inşallah bu sayede son bulur.
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici