O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

Kasımpaşa 6-2 Sivasspor

Son Güncellenen 6 yıl önce
puar
Dün rezil bir takım vardı sahada. Halbuki tribün olarak çok iyi hazırlanmıştık. Kasımpaşayı kutluyorum helal olsun bizi o kadar iyi çözmüşlerki ilk 15 20 dk da bizi bitirdiler.
Tribünlere gelirsek karşılıklı güzel tribünler oldu. Ayrı karegrafi yapmak için hazırladığımız kartonlar içeri alınmadı. Davulumuz fotoğrafmakinaları içeri alnmayarak futubolun eğlence kısmından mahrum bırakıldık.
Ayrıca Buradan Bizleri en iyi şekilde karşılayan ikramlarda bulunan kasımpaşa taraftarına teşekkür ediyorum.
İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
SELO58
Takımdaki eksiklerin çok olması oyuncuların altarnetifinin olmaması ve süreli aynı youncuların oynuyor olması takımı yorgun düşürüyor ara transfer döneminden bunların bilinmesine rağmen tedbir alınmaması böyle sonuçlarla daha çok karşılaşacağımız anlamına geliyor istikrar yok aslında sezon başından beri kazandığımız çoğu maçtata şans faktörü bizden yanaydı keza kötü oynadığımız maçlarıda kazandık .
GIRMIZI GARA ÞAMPİYON ZARA
unsalyildiz
hoca pedro oldoniyi aldı ama tek forvet yapmaktan bile korkuyo..o zaman niye aldın diye sorarlar adama
İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
ismailtastan
takımı gidişatı iyi değil...çok kolay gol yiyoruz..
İsmail TAÞTAN
çıkar bizi baştan....
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici