O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

58 giyen Yiğidolar: Ertuğrul Arslan

Son Güncellenen 6 yıl önce
58zarali
i39.tinypic.com/m293s.jpg

Balıkesirspor'un tecrübeli orta saha oyuncusu Ertuğrul Arslan'ı Galatasaray ile kupada oynayacakları maç için konakladıkları otelde İSTDER üyeleri Recep Yüksel, İsmail Taştan ve Sivas Objektif Gazetesi'nden Ethem Şeker ile ziyaret ederek kendisine plaket takdim ettik.

Sivasspor Taraftar Derneği Başkanı Recep Yüksel: "Liglerde 58 numaralı forma giyen oyunculara plaket veriyoruz ve sende 58 numaralı formayı gururla taşıyorsun. Sivasspor'da da oynadın bir dönem Sivasspor'a verdiğin emekler için ve 58 numaralı formayı giyerek bizleri gururlandırdığın için teşekkür ediyoruz" dedi.

Arslan: "Hepinize çok teşekkür ediyorum böyle bir çalışma yapmayı düşünmeniz ve hatırlamanız bile beni gururlandırdı. Bende sizin gibi 58 numaralı forma giyenleri gördüğünde Sivas'ın neresinden olduğunu soruyorum. 58 numaralı formayı bir Sivas aşığı olarak giyiyorum ve gururla taşıyorum.

58 numaralı formayı görenler ilgi gösteriyorlar ve bu da beni gururlandırıyor. Futbol hayatım boyunca da 58 numaralı formayı gururla taşıyacağım. İnşallah bu şekilde şehrimizi en iyi şekilde temsil ediyoruz.

Ziyaretimizden oldukça memnun olduğunu söyleyen Arslan, Sivasspor'da da bir dönem forma giydiğini ve Sivasspor'u yakından takip ettiğini söyledi.

Yiğidolar'ın Roberto Carlos ile iyi bir çıkış yakaladıklarını da söyleyen Arslan, taraftarımızın takımımızı yalnız bırakmaması gerektiğini de söyledi.
Değerli üyelerimiz forumlarımızda lütfen küçük yazı karakteri kullanmaya özen gösterelim.

i33.tinypic.com/2mzmxyx.gif
58zarali
i39.tinypic.com/m293s.jpg
Değerli üyelerimiz forumlarımızda lütfen küçük yazı karakteri kullanmaya özen gösterelim.

58zarali
i40.tinypic.com/r0p5kk.jpg

58zarali
i39.tinypic.com/2l9lk6e.jpg

58zarali
i39.tinypic.com/14y5m5l.jpg

58zarali
i41.tinypic.com/16iuyom.jpg

58zarali
i44.tinypic.com/9fmwp4.jpg

58zarali
i40.tinypic.com/2ajx89d.jpg

58zarali
i41.tinypic.com/ipo2s6.jpg

58zarali
i39.tinypic.com/303ictj.jpg

58zarali
i41.tinypic.com/2lmt404.jpg

58zarali
i44.tinypic.com/b4uov9.jpg

58zarali
i44.tinypic.com/2ryrltt.jpg

GUHERTASLI
helal olsun sizlere
GIRMIZI GARA ÞAMPİYON ZARA
RECEP_YUKSEL
Ertuğrul ARSLAN tam bir Sivas aşığı gerçekten mükemmel bir insan bu kişiler yönetim olarak gelecekte görevler verilmesi daha iyi olacaktır.

Bu arada Ertuğrul ARSLAN'ın forması da artık bizde...

İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
fatih yilmaz
Sivasta yatan taraftara çok güzel mesajlardan biri. Diğer taraftar sitesinde elemanın biri istder sadece bir kere plaket verdi devamlılı yok diyordu. İnşallah görmüştür diyeceğim ama işine gelmez. Abdullah Yiğit abimiz tekrar haber yapar bunu inşallah
unsalyildiz
Benim Sivasspor'da tanıdığım ilk oyunculardandır Ertuğrul Arslan.Sene 2003'dü herhalde kayseri'den gelmişti o zaman tesislerde resim çektirmiştim.Çok gençti saçlar kel değildi :D valla tepeler açılmış.Hala sivas için çalışıyor 58 numarayı gururla giyiyor.Bizde onun hep arkasındayız.Allah yardımcısı olsun.
İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici