O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

Yiğidolar Ürgüp’e teşekkür etti

Son Güncellenen 6 yıl önce
58zarali
www.hurdogan.com/img/24845.jpg

Sivasspor taraftarları, özellikle deplasman maçlarında kendilerine araç konusunda destek veren Belediye Başkanı Doğan Ürgüp’e teşekkür ettiler.

1967 Genç Sivassporlu Taraftarlar Derneği adına Başkan Ürgüp’e teşekkür edip çiçek veren derneğin basın sözcüsü Recep Çevik “ Belediye Başkanımızın spora verdiği destek bizleride mutlu ediyor. Bugüne kadar bizlerin deplasman konusundaki taleplerini yerine getirdiği içinde ayrıca teşekkür ediyoruz” dedi.

Belediye Başkanı Doğan Ürgüp ise “Sivasspor hepimizin gözbebeği, onun başarısı bizlere ayrı bir gurur veriyor,bizde Sivas Belediyesi olarak elimizden gelen desteği yapmaya çalışıyoruz. Bundan sonrada taraftarlarımıza gereken desteği vereceğiz” ifadelerini kullandı
Değerli üyelerimiz forumlarımızda lütfen küçük yazı karakteri kullanmaya özen gösterelim.


i33.tinypic.com/2mzmxyx.gif
GUHERTASLI
teşşekkürler sayın başkan.
GIRMIZI GARA ÞAMPİYON ZARA
RECEP_YUKSEL
Güzel bir çalışma emeği geçen herkese teşekkürler.

1967 Genç Sivassporlu Taraftarlar Derneği Basın sözcüsü Recep ÇEVİK Kardeşime çalışmalarından dolayı teşekkür ederim çok aktif bir kardeşimiz..
***
***
***


İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
fatih yilmaz
Sivasspora maddi veya manevi yardım eden herkesi bu millet göz ardı etmeyecektir inşallah
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici