O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(330) : eval()'d code on line 166

Sivassporumuz -3- Eskişehirspor -2-

Son Güncellenen
puar
fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1236562_510041599085142_1184718026_n.jpg

Spor Toto Süper Lig’in 4. Haftasında Sivas’ta Eskişehirspor’u konuk eden takımımız rakibini 3-2 mağlup etti.

Takımıza galibiyeti getiren golleri 9. Dakikada John Utaka, 48. Dakikada Manurel Da Costa ve 73. Dakikada Aatif Chahechouhe kaydederken,

Eskişehirspor’un golleri ise 7. Dakikada Kamara ve 58. Dakikada Veysel Sarı’dan geldi.

Ekibimiz evimizde oynadığımız 2 maçtanda sahadan galibiyetle ayrılmış oldu.

Takımımız bu sonuçla puanını 6’ya çıkartırken Eskişehirspor 4 puanda kaldı.

Sivasspor’umuz ligin 5. Haftasında Sivas’ta Kasımpaşa’yı konuk edecek.

MAÇTAN DAKİKALAR

(İLK YARI)

3. dakikada Mehdi'nin pasıyla ceza alanında topla buluşan Utaka'nın yerden sert vuruşunda kaleci Boffin meşin yuvarlağı ayağıyla uzaklaştırdı.

6. dakikada Sivasspor kalesine doğru gönderilen topa hareketlenen Bienvenu'den önce hamle yapan Da Costa, meşin yuvarlağa müdahale ederek tehlikeyi son anda önledi.

7. dakikada gelişen Eskişehirspor atağında, Erman'ın sol kanattan ceza alanına gönderdiği topu, ön direğe hareketlenen golcü oyuncu Kamara kafayla filelere göndererek takımını 1-0 öne geçirdi.

9. dakikada Sivasspor eşitliği sağladı. Sol kanattan Cicinho'nun kullandığı serbest vuruşta, kale alanında iyi yükselen Utaka, kafayla meşin yuvarlağı ağlarla buluşturdu: 1-1

15. dakikada Erman'ın kullandığı serbest vuruşta top direğin yanından auta çıktı.

MAÇTAN DAKİKALAR

(İKİNCİ YARI)

47. dakikada gelişen Sivasspor atağında, Mehdi'nin kale alanına gönderdiği topu, müsait pozisyondaki Chahechouhe kafayla ağlara göndermek istedi. Bu oyuncunun kafa vuruşunda top direğin üstünden auta çıktı.

48. dakikada Eskişehirspor yarı alanının ortasında topla buluşan Da Costa'nın uzak mesafeden sert vuruşunda meşin yuvarlak filelerle buluştu: 2-1

57. dakikada Erkan'ın pasıyla topu kale alanında önünde bulan Bienvenu'nun yakın mesafeden vuruşunda, kaleci Borjan meşin yuvarlağı çeldi.

58. dakikada Erman'ın kullandığı kornerde kale alanında iyi yükselen Veysel Sarı, kafayla topu filelere gönderdi. Hakem Kuddusi Müftüoğlu, yardımcılarıyla yaptığı görüşmenin ardından gol kararı verdi: 2-2

64. dakikada Erkan Zengin ile ikili mücadeleye giren Cicinho, bir anda yerde kaldı. Bu pozisyonda hakem Müftüoğlu, rakibine faul yaptığı gerekçesiyle Erkan Zengin'e kırmızı kart gösterdi.

73. dakikada Burhan'ın sağdan ceza alanına gönderdiği topu, Aatif Chahechouhe gelişine yaptığı şık vuruşla direğin dibinden filelerle buluşturdu: 3-2

74. dakikada Mehdi'nin savunmanın arkasına gönderdiği topu Cicinho, Burhan'a aktardı. Bu oyuncunun vuruşunda, kaleci Boffin gole izin vermedi. Boffin'in çeldiği topu, savunma uzaklaştırdı.

90+1. dakikada Kadir'in ceza alanı sağ çaprazından sert vuruşunda kaleci Boffin, üzerine gelen topu çeldi. Dönen topu önünde bulan Kadir'in vuruşunda, meşin yuvarlak direğin üstünden auta çıktı.

Sivasspor: 3 - Eskişehirspor: 2

Stat: 4 Eylül

Hakemler: Kuddusi Müftüoğlu, Ali Saygın Ögel, Serhan Malkoç

Sivasspor: Borjan, Cicinho, Da Costa, Ümit Kurt, Ziya Erdal, Adem Koçak, Kadir Bekmezci, Mehdi (Dk. 90 Hakan Arslan), Chahechouhe, Burhan Eşer (Dk. 90+2 Cihan Özkara), Utaka (Dk. 46 Aydın Karabulut)

Eskişehirspor: Boffin, Veysel Sarı, Diego, Akaminko, Osman Tarık Çamdal, N'Diaye (Dk. 81 Necati Ateş), Aytaç Kara (Dk. 75 Hürriyet Güçer), Erman Kılıç (Dk. 86 Mehmet Erkut Şentürk), Erkan Zengin, Kamara, Bienvenu

Goller: Dk. 7 Kamara, Dk. 58 Veysel (Eskişehirspor), Dk. 9 Utaka, Dk. 48 Da Costa, Dk. 73 Chahechouhe (Sivasspor)

Sarı kartlar: Dk. 23 Boffin, Dk. 29 Aytaç, Dk. 52 Diego (Eskişehirspor), Dk. 62 Ziya, Dk. 81 Mehdi, Dk. 86 Burhan (Sivasspor)

Kırmızı kart: Dk. 64 Erkan (Eskişehirspor)
İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
RECEP_YUKSEL
Bu maçı 3-1 alırız rahat olun beyler......

puar

Alıntı

RECEP_YUKSEL tarafından yazılan metin:

Aynen abi. Farklı galibiyet bekliyoruz.
ismailtastan
terörist ten çok umutluyum ben...ve artık takımımızda bir de kangallı var aydın karabulut. zaralılara duyıurulur :)
eroldeger

Alıntı

ismailtastan tarafından yazılan metin:

terörist ten çok umutluyum ben...ve artık takımımızda bir de kangallı var aydın karabulut. zaralılara duyıurulur :)
aydın sivaslımı geçekten
eroldeger

Alıntı

puar tarafından yazılan metin:

Alıntı

RECEP_YUKSEL tarafından yazılan metin:

Aynen abi. Farklı galibiyet bekliyoruz.
ben öyle düşünmüyorum şahsen iyi bir hakem olursa inşallah bereberliği zor kurtarırız gibi düşünüyorum inşallah yanılırım da galip geliriz
Themba58
fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/1149739_10152225927703378_223960525_o.jpg

Aydın Karabulut Sivas-Kangallıdır ! Kendisi benim gibi gurbetde dogu ama ...
i.hizliresim.com/NqlvZ5.gif
ismailtastan
Güzel Günler Dünde Kalsa Da ....Şampiyonluklar
Hayal Olsa Da ... Bedel Yoktur Bu Sevdamıza ... Şanlı Sivasım Can Feda Sana
İsmail TAÞTAN
çıkar bizi baştan....
orhank
maçı alalım hayırlısıyla çok zor maç ,eses, bursa gs fenerle oynadı sadece 1 gol yedi bizimkiler 6 gol yedi yani bizim defans sağlam olursa bana öyle geliyorki rahat kazanırız...
fatih yilmaz
Biletimi aldim mac saatini bekliyorum. Insallah galibiyet gorurum
RECEP_YUKSEL
Dakika 66 ve maç 2 - 2

RECEP_YUKSEL
Dakika 75 3-2 öndeyiz

RECEP_YUKSEL
De Costa süper gol oldu helal olsun

eroldeger
erman oynamasaydı biz bu maçı alamazdık inannın gene haytını maçını bize karşı oynadı bizde hiç böyle oynamışmıydi allah aşkına neyse eski şehri düşürmez inşallah yoksa yakın gidecek deplasman kalmayacak
RECEP_YUKSEL
Her şeye rağmen kazanmak güzel takım güzel goller güzel sonuçta Sivasspor kazandı dağada güzel....

Velibircan
Bu takım içerde kolay kolay maç kaybetmez..Bu galibiyetin bi anlamı olması için kasımpaşa maçındanda mutlaka 3 puan almalıyız.
puar
Sonuç belki 3-2 Ama bana göre rahat galibiyet oldu. Zorlasak kendimizi 5 te yapardık. Keyifle izliyoruz.
puar
Sonuç belki 3-2 Ama bana göre rahat galibiyet oldu. Zorlasak kendimizi 5 te yapardık. Keyifle izliyoruz.
RECEP_YUKSEL

Alıntı

puar tarafından yazılan metin:

Takım pas yapıyor bence çok iyi kim ne derse desin takım iyi.

Erman'a yapılan bence yanlış bir tepki giden herkes geri dönecek diye bir şey yok .

Hayrettin nerede Yılların kaptanı bu oyun böyle hizmet etti ve gitti .

Bize her şeye rağmen YİÐİDO olarak alkışlamak gerekirdi ....

puar
Aynen abi. Ermana verilen tepki gereksizdi. Adam sevinmedi bile. Sivaslı olmasada bizim toprakların çocuğu. Bende kızıyorum bize 5 kuruş para kazandırmadı ama hizmet etti. Ligde tuttu bizi.
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici

Giriş Yap

Henüz üye değilmisiniz? Kayıt olmak için buraya tıklayın .

Çevrimiçi Kullanıcılar

Çevrimiçi Ziyaretçiler 8

Çevrimiçi Üyeler 0

Toplam Üyeler: 1,205
En Yeni Üye: 58zaralixc

Kısa Mesaj Kutusu

Mesaj Göndermek Için Giriş Yapmalısınız.
RECEP_YUKSEL
RECEP_YUKSEL
Selamın Aleyküm Whsapcılar
RECEP_YUKSEL
RECEP_YUKSEL
#EvdeKalİstder #EvdeKalTürkiye
58zarali
58zarali
@unsalyildiz tamamdır
unsalyildiz
unsalyildiz
@58zarali en yakın zamanda inşallah..bir iftar organizesi yapaılım Smile herşeyi anlatıcam Cool
58zarali
58zarali
ooo BÖH ünsal hoş geldiniz. askerlik anılarını ne zaman dinleyeceğiz.
unsalyildiz
unsalyildiz
Ramazan ayı bereketli geçsin inşallah Smile
RECEP_YUKSEL
RECEP_YUKSEL
Selamın Aleyküm Yiğidolar Hayırlı Günlerimiz Olsun Hoş Geldin Onbir Ayın Sultanı Ya Şehri Ramazan

İstanbul Sivasspor Taraftar Derneği 2006 - 2019