O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

Son İsteği Carlos'u Görmekti

Son Güncellenen 6 yıl önce
Themba58
Sivas'ta lösemi tedavisi gören ve koyu bir Sivasspor taraftarı olan 10 yaşındaki Ömer Sefa Evcioğlu, yaşamını yitirdi.

www.hizliresimyukle.com/images/2013/07/23/EKHbt.jpg

Sivas'ta lösemi tedavisi gören ve koyu bir Sivasspor taraftarı olan 10 yaşındaki Ömer Sefa Evcioğlu, yaşamını yitirdi. Ömer Sefa'nın ölümü kamp için Hollanda'da bulunan Sivasspor'lu futbolcuları da üzdü.

Yüceyurt Mahallesi'nde yaşayan Sema- Adem Evcioğlu çiftinin 4 çocuklarından en küçüğü olan Ömer Sefa, iki yılından bu yana tedavi gördüğü lösemi hastalığına yenik düştü. Ömer Sefa Evcioğlu, İstanbul'da tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. 2011 yılında hastalığın tespit edilmesinin ardından Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi ve Kayseri Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi hastanelerinde tedavi gören Ömer Sefa, 13 Mart tarihinde yapılan röportajda tek isteğinin Sivassporlu futbolcu Aatif Chahechouhe'yu yakından görmek olduğunu söylemişti. Haberi duyan futbolculardan Aatif Chahechouhe ile birlikte Erman Kılıç, Mehmet Nas, Korcan Çelikay, Hayrettin Yerlikaya ve Adem Koçak 25 Mart günü Kayseri'de tedaviden dönen Ömer Sefa Evcioğlu'nu yaşadığı evde ziyaret ederek çeşitli hediyeler vermişti.

Kayseri ve İstanbul'da bulunan çeşitli hastanelerde tedavisi devam eden Ömer Sefa Evcioğlu önceki gün evinde fenalaştı. Babası Adem Evcioğlu tarafından hastaneye götürülen ve durumu kötüye giden Ömer Sefa yakınları tarafından uçak ile İstanbul Medical Park Hastanesi'ne götürüldü. Burada kalbi duran Ömer Sefa, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak yaşamını yitirdi. Koyu bir Sivasspor taraftarı Ömer Sefa Evcioğlu'nun yarın Sivas'ta toprağa verileceği belirtildi. İstanbul'da bulunan Ömer Sefa'nın babası Adem Evcioğlu, bu güne kadar kendisine destek veren herkese teşekkür ederek, "Uzun zamandır hastalığı yenmek için verdiğimiz mücadelemizi kaybettik. Bu zamana kadar bize destek olan herkese teşekkür ediyorum. Ömer Sefa'nın son isteği buraya gelmeden önce Sivasspor Teknik Direktörü Roberto Carlos'u görmekti. Takım yurt dışında olduğu için göremedi. Keşke onu da görebilseydi." diye konuştu.


www.hizliresimyukle.com/images/2013/07/23/1qQz7.jpg

www.hizliresimyukle.com/images/2013/07/23/LtK1D.jpg

www.hizliresimyukle.com/images/2013/07/23/7BgDP.jpg
i.hizliresim.com/NqlvZ5.gif
RECEP_YUKSEL
Allah Rahmet Eylesin Mekanı Cennet olsun..

Yüce Mevlam Ailesine Sabırlar İhsan eylesin...
***
***
***


İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
orhank
Rabbim bu yavrumuzun mekanını cennet eylesin,ailesine sabr ihsan eylesin
GUHERTASLI
allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun mevlam ailesine sabır versin.
GIRMIZI GARA ÞAMPİYON ZARA
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici