O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

Genç futbolcu Salih, Köln’de kahraman ilan edildi

Son Güncellenen 6 yıl önce
GUHERTASLI
Tramvay kazasında ağır yararlanan 11 yaşındaki çocuğa yardımıyla gündeme gelen Almanya Genç Milli Takım futbolcusu Salih Özcan, Köln'de günün konusu oldu.

Almanya'nın en büyük bulvar gazeteleri Bild ve Express, Türk gencini manşetlerine taşıyıp, "Küçük topçunun büyük yüreği", "Genç milliler arasından çıkan kahraman" başlıklarını kullandı.

Söz konusu gazetelere açıklamalar yapan Salih Özcan kaza anında neler yaşandığını, yaralılara nasıl müdahale ettiğini anlattı. Salih'i hocalarına soran Express gazetesi, "Salih her zaman sorunluluk alan biri. Birileri kavga ediyorsa Salih onları ayırmak için hemen araya girer" açıklamalarına yer verdi.

1. FC Köln U15 takımının da kaptanlığını yapan Salih Özcan, hakkında yayınlanan haberler sonrası, öğrenimini sürdürdüğü Ebeesrealschule okulunda da öğretmenlerinin ve sınıf arkadaşlarının ilgi odağı oldu.

Kaza anını anlatan Salih Özcan, "Yardım etmek için düşünmeye bile fırsatım olmadı. İçimdeki ses beni yaralı çocuğa itti." dedi. Kırmızı ışık ihlali nedeniyle tramvayın çarptığı çocuğa doktorlar gelinceye kadar Salih ilk müdahaleyi yapmış, yaralı çocuk da ambulans gelene kadar Salih'in elini bırakmamıştı.KAYNAK: ZAMAN GAZETESİ
GIRMIZI GARA ÞAMPİYON ZARA
U
helal olsun...
her vodafone reklamında BEYAZ diye haykırmak!
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici