O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

İstanbul Sivasspor Store

Son Güncellenen 3 yıl önce
SELO58
İstanbulda yaşayan sivasspor sevdalıların büyük sıkıntılarından biriside orjinal sivasspor ürünlerini tederik konusunda. Orjinal ürünlerin yalnızca sivas'ta satılması ürünlerin tedarik konusunda büyük bir sıkıntı yaşamaktadır. Sivasspor yönetimi bu konuya el atmalı istanbula ye bir store yada belirli mağzalara sivasspor ürünleri tedariğinde bulunmalıdır..
GIRMIZI GARA ÞAMPİYON ZARA
GUHERTASLI
aslında bu işi istanbulda bi bayilik olarak yapılabilir.yer ve mekan açmayada gerek yok sonuçta istanbulda her hafta derneklerin geceleri piknikleri ve organizasyonları oluyor bu tür organizasyonlarda stand açılmış olsa hem insanlar orjınal ürünlere ulaşır hemde maddi bi kaynak geliri oluşur.ama burdaki en önemli faktör yetkili satıcının profesyonel olması gerekiyor.selo can gibi meselaaaa
RECEP_YUKSEL
Biz bu işe talip olalım arkadaşlar nasıl olur...:)

İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
SELO58
5 yıllık mağzacılık deneyinmim olduğunu belirterek ben bu işde gönüllü olarak çalışmaya hazır olduğumu söyleyebilirim
puar
Birileri yapması lazım. Sivassporu sevdirmek için herkeze ürün satılmalı.
U

Alıntı

SELO58 tarafından yazılan metin:

5 yıllık mağzacılık deneyinmim olduğunu belirterek ben bu işde gönüllü olarak çalışmaya hazır olduğumu söyleyebilirim

dernek piknikleri olmaya basladı
bende gönullu calısırım
piknik piknik gezip satarız :D
hem bızde almıs oluruz
gönullu calısmam icin en iyi sebep o formaya ulasmam :)
her vodafone reklamında BEYAZ diye haykırmak!
fatih yilmaz
Abi bu çalışmalar yapılırsa çok güzel olur. Elimize orijinal ürün değsin ya:) İnternet sitesi felan da olabilir. yeterki ulaşalım
SELO58
ümit bana ulaş sınavlar felanda bitti birlikte gidebiliriz yanıma gidecek bir eleman arıyorum bulamıyorum
eroldeger

Alıntı

SELO58 tarafından yazılan metin:

selo sana güveniyorum ve destek cinim elimden geleni yaparım bu işe elat
unsalyildiz
i.hizliresim.com/r62djB.jpg

Diyordunuz yeni ürünler yok,forma yok,alacak bişey yok
Ahanda şimdi var az çok demeden artık katkı sağlamanın vakti geldi
Takım şampiyonluğa gidiyor bari böyle destek olalım bizde
Hemide kargo bedava
:D
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici