O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

Sivasspor -4- İstanbul BBSK -1-

Son Güncellenen 7 yıl önce
ISTDER HABER
Sivasspor -3- İstanbul BBSK - 1 -

fotocdncube.fanatik.com.tr/news/658x370/2013/4/27/fft104mm2271720.jpg

Maç Başlıyor.....

0'Ev sahibi Sivasspor kırmızı, İstanbul BŞB ise beyaz formasıyla sahadaki yerlerini alıyorlar.

1'Mustafa Kamil Abitoğlu'nun düdüğüyle maça Sivasspor başlıyor.

1'Sivasspor'da sağ kanatta topla buluşan Michael Eneramo önündeki boş alanı kullanıyor. İçeri doldurduktan sonra savunma topu uzaklaştırıyor ancak top dışarıda bekleyen Ümit Kurt'a kalıyor. Ümit Kurt çok uzak bşr mesafeden şansını deniyor. Ancak top üstten farklı bir şekilde auta çıkıyor.

3'Sağ çaprazdan topla buluşan Tom Silva topu sol ayağına çektikten hemen sonra vuruş açısını yakalıyor. Bekletmeden vuruşunda top savunmada Ümit Kurt'a çarparak kornere çıkıyor.

5'Sağ kanatta topla buluşan Kamil Grosicki ceza sahası içerisinde bulunan arkadaşı Michael Eneramo'yu görüyor. Kamil Grosicki yerden sert ortası uzak kale direğinin yanından auta çıkıyor.

6'GOOOLL!! Sivasspor Adem Koçak ile maçta öne geçiyor. Sağ kanatta topla buluşan Kamil Grosicki bireysel çabasıyla ceza sahası içerisine giriyor. Son çizgiye kadar inen Adem Koçak içeri çeviriyor. Fakat kaleci Oğuzhan Bahadır topu çeldikten hemen sonra top savunmada Kamil Zayatte'nın önünde kalıyor. Kamil Zayatte bekletmeden topu ceza sahası dışına gönderiyor. Ancak top ceza sahası hemen dışında bekleyen Adem Koçak'da kalıyor. Adem Koçak topu kontrol ettikten sonra vuruşunu yapıyor ve top ağlarla buluşuyor.

9'Sağ kannatta topla buluşan Michael Eneramo ceza yayı üzerinde bekleyen arkadaşı Kadir Bekmezci'yi görüyor. Kadir Bekmezci topu kontrol ettikten hemen sonra vuruş açısını yakalıyor. Vuruşu sonrasında top savunmaya çarparak tehlike bölgesinden uzaklaşıyor.

10'İstanbul BŞB'de topla buluşan Zeki Korkmaz önündeki boş alanı kullanarak ceza sahası yayı üzerine kadar geliyor. Şut açısını yakaladıktan sonra vuruşunu yapıyor. Ancak top üstten auta çıkıyor.

13'Maç bu dakikalarda orta saha mücadelesi şeklinde geçiyor.

16' İstanbul BŞB hızlı hücum şansı yakalıyor. Orta sahada topla buluşan Tom Silva savunma arkasına koşu yapan Zeki Korkmaz'ı görüyor. Bekletmeden savunma arkasına güzel bir pas çıkartıyor. Fakat Sivasspor kalecisi Korcan Çelikay kalesini zamanında terk ederek önemli bir hücumu kesiyor.

20'Kadir Bekmezci'nin pasında topla ceza yayı hemen gerisinde buluşan Michael Eneramo topu sağ ayağına çektikten sonra vuruşunu yapıyor. Ancak top savunmaya çarparak yakın direğin hemen yanından auta çıkıyor.

22'İstanbul BŞB'de kazanılan korneri Tom Silva kullanıyor.

22'Tom Silva penaltı noktası üzerinde bekleyen Metin Depe'ye doğru dolduruyor. Ortası sonrasında Metin Depe topu tek hamleyle arka direğe doğru çıkartıyor. Ancak Sivasspor kalesinde Korcan Çelikay topu çıkarak kontrol ediyor.

24' Sivasspor sol kanattan Erman Kılıç ile etkili oluyor. Erman Kılıç sol taraftan atağı sonrasında son çizgiye kadar iniyor. Bekletmeden topu arka direkte bekleyen Michael Eneramo'ya çıkartıyor. Savunma arkasında iyi saklanan Michael Eneramo'nun kafa vuruşu yandan auta çıkıyor.

26'GOOOLL!! Sivasspor Michael Eneramo ile farlı ikiye çıkarıyor. Aatif Chahechouhe önündeki boş alanı hızla kat ediyor. Ceza sahası yayına kadar bireysel çabasıyla gelen Aatif Chahechouhe savunma arkasına koşu yapan Kamil Grosicki'yi görüyor. Kamil Grosicki ceza sahası içinde topu kontrol ettikten hemen sonra ön direğe doğru koşu yapan Michael Eneramo'ya çıkarıyor. Michael Eneramo net bir vuruşla topu ağlarla buluşturuyor.

26'Golde Kamil Grosicki'nin payı büyük.

28' Topla buluşan Michael Eneramo sol tarafta savunma arkasına koşu yapan Aatif Chahechouhe'yu görüyor. Ancak Michael Eneramo pası atmakta gecikince Aatif Chahechouhe ofsayt pozisyonunda kalıyor.

30'GOOOLL!! İstanbul BŞB Doka Madureira ile farkı bire indiriyor. Ceza yayı hemen gerisinde topla buluşan Samuel Holmen savunma arkasına ısrarlı koşu yapan Doka Madureira'yı görüyor. Güzel pası sonrasında topla buluşan Doka Madureira hızla topla hareketleniyor. Çaprazda kaleci ile karşı karşıya kalmasına rağmen uzak direğe güzel bir vuruşla topu ağlarla buluşturuyor.

33' Sol çaprazda topla buluşan Simon Zenke topla birlikte hareketleniyor. Ters tarafa doğru topu süren Simon Zenke vuruş açısını yakaladıktan hemen sonra sağ ayağıyla vuruşunu yapıyor. Ancak şutunda top Korcan Çelikay'da kalıyor.

34' Ceza yayı üzerinde topla buluşan Michael Eneramo'ya Metin Depe sert bir müdahalede bulunuyor.

35'Kazanılan serbest vuruşun başına Erman Kılıç geliyor.

35' Erman Kılıç sağ taraftan kullandığı serbest vuruşta uzak kale direğini düşünüyor. Top kaleyi bulsada vuruşu etkisiz olduğu için top kalecinin kucağında kalıyor.

39' Bu dakikalarda oyun ağır bir tempoda devam ediyor.

40' Sol tarafta kazanılan korneri Aatif Chahechouhe kullanıyor. Ortası sonrasında top kimseye değmeden ters taraftan auta çıkıyor.

41' Sol tarafta topla buluşan Erman Kılıç önündeki boş alanı hızla geçiyor. Arkadan kademeye gelen Mahmut Tekdemir pozisyon büyümeden Erman Kılıç'ı düşürüyor. Ve Sivasspor önemli bir noktadan serbest vuruş kazanıyor.

42'GOOOLL!! Sivasspor Michael Eneramo ile farkı tekrar ikiye çıkıyor.

45' Mustafa Kamil Abitoğlu ilk yarının sonuna bir dakika ekliyor.

45' Mustafa Kamil Abitoğlu ilk yarının son düdüğünü çalıyor.


İkinci Yarı Başladı...


46'Mustafa Kamil Abitoğlu'nun düdüğüyle ikinci yarıya İstanbul BŞB başlıyor.

47' Tom Silva'nın pasında topla buluşan Andre Geraldes savunmanın dengesiz yakalanmasını fırsat bilip topla birlikte sağ taraftan topla birlikte hareketleniyor. Ceza sahası çizgisini üzerine geldikten hemen sonra ortasını çıkartıyor. Sert ortası sonrasında kaleci Korcan Çelikay topu yumruklayarak uzaklaştırıyor.

50' Zeki Korkmaz ön direğe doğru ortasını çıkartıyor. Ancak savunmada Kadir Bekmezci doğru yer alarak topu tek hamlede uzaklaştırıyor.

52' Bu dakikalarda İstanbul BŞB maçta etkin taraf olarak göze çarpıyor.

53' İstanbul BŞB'de ilk oyuncu değişikliği; Tayfun Pektürk oyuna girerken Zeki Korkmaz oyundan çıkan isim oluyor.

56'GOOOLL!! Sivasspor Michael Eneramo ile farkı üçe çıkartıyor. İstanbul BŞB savunması dengesiz yakalanıyor. Samuel Holmen'in kaptırdığı topta orta sahada hareketlenen Aatif Chahechouhe oluyor. Önündeki alanı kullandıktan sonra savunma arkasına sol taraftan koşu yapan Michael Eneramo'yu görüyor. Pası sonrasında Michael Eneramo topla birlikte ceza sahası içerisine giriyor. Savunmada Metin Depe hızla kademeye gelip Michael Eneramo'nun önünü kapatsada Michael Eneramo topu sağ çekerek vuruş açısını yakalıyor. Sert vuruşu sonrasında top ağlarla buluşuyor.

59' Sivasspor'da oyuncu değişikliği; Mehmet Nas oyuna girerken Adem Koçak oyundan çıkan isim oluyor.

60' Sol tarafta topla buluşan Tayfun Pektürk kademeye gelen Ümit Kurt'u geçiyor. Ancak daha sonrasında Ümit Kurt Tayfun Pektürk'e arkadan yatarak sert bir müdahalede bulunuyor.

60' Sert müdahalesi sonrasında Mustafa Kamil Abitoğlu Ümit Kurt'u sarı kart ile uyarıyor.

64' Gol sonrasında oyun yavaş bir tempoda oynanıyor.

64' Doka Madureira kendini yere bıraktığı gerekçesiyle sarı kart görüyor.

65' Sağ çaprazda topla buluşan Aatif Chahechouhe savunmanın müdahalelerine rağmen ayakta kalarak ceza sahası içine kadar giriyor. Vuruş açısını yakaladıktan sonra şutunu çıkartıyor. Ancak sert vuruşu yakın direğin hemen yanından auta çıkıyor.

67' Michael Eneramo gelen topu kontrol edemeyince top arkada bekleyen Erman Kılıç'ta kalıyor. Erman Kılıç önündeki alanı kullandıktan sonra cepheden çok net bir vuruş açısı yakalıyor. Bekletmeden vuruşunda top auta çıkıyor.

69' İstanbul BŞB'de oyuncu değişikliği; Ömer Can Sokullu oyuna girerken Metin Depe oyundan çıkan isim oluyor.

71' Sol çaprazda topla buluşan Aatif Chahechouhe ceza sahası içerisine giriyor. Rakibini karşısına aldıktan sonra topu yanından hızla çekerek uzak kale direğini sağ ayağı ile yokluyor. Ancak top yandan auta çıkıyor.

71' Mehmet Nas Ömer Can Sokullu'ya sert bir müdahalede bulunuyor.

73' Sağ çaprazda topla buluşan Tayfun Pektürk kademeye gelen Kadir Bekmezci'yi geçmek istiyor. Ancak Kadir Bekmezci'nin sert müdahalesi sonrasında yerde kalıyor. İstanbul BŞB tehlikeli bir bölgeden serbest vuruş kazanıyor.

73' Samuel Holmen serbest vuruşun başına geçtikten sonra sol ayağıyla yakın kale direğine çok sert bir vuruş yapıyor. Korcan Çelikay topu zorlukla kornere çeliyor.

75' Sivasspor'da oyuncu değişikliği; Jan Rajnoch oyuna girerken Erman Kılıç oyundan çıkan isim oluyor.

77' Sol çaprazda topla buluşan Michael Eneramo topu sağ ayağına çektikten hemen sonra yakın kale direğini düşünüyor. Ancak top az farkla auta çıkıyor.

78' Kamil Grosicki'nin güzel ara pasında savunma arkasında topla buluşan Aatif Chahechouhe ceza sahası içerisine giriyor. Sol çaprazdan kaleci ile karşı karşıya kalan Aatif Chahechouhe kalecininde açısını daraltmasına rağmen vuruşunu çıkartıyor. Ancak top yan ağlarda kalıyor.

78' Mahmut Tekdemir bir önceki pozisyonda Mehmet Nas'a sert bir müdahalede bulunduğu gerekçesiyle sarı kart görüyor.

79' Ekrem Ekşioğlu Ümit Kurt'a sert bir müdahalede bulunuyor.

85' Sağ çaprazda topla buluşan Kamil Grosicki bekletmeden vuruşunu yapıyor. Ancak top savunmaya çarparak dönüyor.

85' Savunmadan dönen top Kadir Bekmezci'nin önünde kalıyor. Kadir Bekmezci topu kontrol edip vuruş açısını yakaladıktan sonra vuruşunu yapıyor. Top üst direğe çarparak oyun alanına geri dönüyor.

86' Sivasspor'da oyuncu değişikliği; Ricardo Pedriel oyuna girerken Kamil Grosicki oyundan çıkan isim oluyor.

87' Aatif Chahechouhe savunma arkasına erken hareketleniyor ve ofsayt pozisyonunda kalıyor.

90' Sivasspor'da Aatif Chahechouhe oyuna ağırlığını koyuyor. Orta sahadan aldığı topla hareketlenen Aatif Chahechouhe ceza ön çizgisine kadar giriyor. Atak daha tehlikeli bir hal almadan Kamil Zayatte sert müdahalesi ile kesiliyor.

90'Mustafa Kamil Abitoğlu maçın son düdüğünü çalıyor. Sivasspor kendi sahasında farklı galibiyet elde ediyor.
İstanbul SİVASSPOR Taraftar Derneği
unsalyildiz
Kahpe İBB'yei kümeye gönderme fırsatı doğdu.Allah büyük işte bize yaptıklarını çıkartmak için bize karşı rakip yaptı.İntikamımızı almalıyız.Fazla söze gerek yok.

3 PUAN İSTİYORUM 3333333333
İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
TheLisyen
Ben belediye düşmanlıgını anlamiyorum şahsen. adamlar geldi bizi sahamızda yendiler. gidip antep gibi tesvik primi alip sene sonunda 14 milyon euro cebe koymadilar. suç bence bizde biz ne yaptik sezon sonu ermanı aldik alirken resmen kulubun tapusunuda verdik. o zaman takimin en iyilerini + dünyanın parasi ödeyenler bugun transfer yaparken 3-5 kurusun hesabını yapıp nerde çürük var topluyorlar.
RECEP_YUKSEL
Sonuç bizim için hayırlısı olsun da kim düşerse düşsün...
***
***
***


İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
RECEP_YUKSEL
fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/379963_446061272149842_1990274599_n.jpg
***
***
***


İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
RECEP_YUKSEL
Sonunda Belediye Yolun Sonuna geldi...
***
***
***


İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
puar
Belediye düşsün. Olimpiyata gittikmi bize zülüm yapanların bu ligde yeri yok..
İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
fatih yilmaz
Bu takım düşerse tek eksiğimiz sene de bir maça gidemeyeceğiz. Sivas hakkıyla kazandı helal olsun. Yılların intikamı gibi oldu
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici