O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

Dağaşan kesin gidiyor Musa bavulunu topluyor!

Son Güncellenen 9 yıl önce
GUHERTASLI
Sivassporda gidecek ve kalacak isimler biraz daha netleşirken, önümüzdeki sezon içinde sözleşmesi olan İbrahim Dağaşanın takımdan ayrılmak için yönetimle konuştuğu öğrenildi. Ligin devre arasında da Sivasspordan gitmek istediğini belirten Dağaşanın sezon sonuna kadar kalması istenmişti.
İbrahim Dağaşanın yakın çevresine Artık Sivassporda oynamak istemiyorum, başka bir takımla futbol hayatımı sürdürmek istiyorum dediği ve bunu da yönetime ilettiği belirtildi.
Öte yandan Musa Aydınında takımda kalmak istemediği ve bazı Süper Lig takımlarıyla da görüşme içerisinde olduğu öğrenildi.
kaynak:hürdoğan gazetesi
GIRMIZI GARA ÞAMPİYON ZARA
RECEP_YUKSEL
Gidenlere Yaptıkları hizmet için teşekkür eder kalanlara başarılar diler,
Gelecek olanlar Hoş geldiniz deriz.

,
,
,

İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
Yigido
Ibrahim Dagasan´in gitmesini hic istemiyordum kendisine Fransa´da dogmus bir Gurbetci Sivasli olarak Tesekkür ediyorum.

Güle Güle Ibrahim abi.

Kalanlarin´da basarili olma dilegile.
img901.mytextgraphics.com/marqueetextlive/2010/06/08/0eccc72b8d1635bb4321f49347d3bde3.gif
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici