O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

Taraftar yürüyecek!

Son Güncellenen 9 yıl önce
GUHERTASLI
Ve sonunda taraftar isyan etti!...
Yaklaşık 2 yıl önce bizzat,Başbakan Recep Tayip Erdoğanın söz verdiği yeni stad projesinin henüz hayata geçmemesi Yiğidoların sabrını taşırdı.
Geçtiğimiz günlerde bir araya gelen, 1967 Genç Sivassporlular Derneği,Yeniçeriler ve Yiğidogençlik üyeleri,Sivaslının aylardır uyutulduğunu ve bu işe artık daha fazla sessiz kalamayacaklarını belirterek,protesto yürüyüşü yapmaya karar verdiklerini açıkladılar.
Söz konusu protesto yürüyüşünün Kongre müzesi bahçesinde başlayacağını ve 4 Eylül stadı önünde sona ereceği belirtilirken,protesto yürüyüşüne bazı sivil toplum teşkilatlarının da destek vereceği ifade edildi.Pazar günü yapılması planlanan yürüyüşte,stad konusunda Başbakanın bir an önce sözünü tutması ve Sivas Milletvekillerinin de bu konuda gerekeni yapmaları istenecek.
GIRMIZI GARA ÞAMPİYON ZARA
RECEP_YUKSEL
Geç kalınmış bence biran önce güçlü bir şekilde ses getirecek şekilde yapılmalı hadi hayırlısı,
,
,
,
***
***
***


İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici