O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

Kasımpaşa 1-0 Sivasspor

Son Güncellenen 7 yıl önce

Anket: Kasımpaşa - Sivasspor Kim Kazanır?

Sivasspor'umuz Kazanır92 %
    Kasımpaþa Kazanır0 %
    Berabere Biter8 %
58yusuf34
Sivas in konumunu koruyup ust siralara cikmasi icin cok onemli 6 puanlik bi maca cikacagiz bu macta yigidolara cok is dusuyor
58zarali
Biletler tükendi bize ayrılan yer full çekecek güzel bir deplasman olacağa benziyor ama bakalım takım nasıl olacak.
Değerli üyelerimiz forumlarımızda lütfen küçük yazı karakteri kullanmaya özen gösterelim.

i33.tinypic.com/2mzmxyx.gif
M
siteniz çok güzel yarın maça gelecem rahat edebilirmiyim
SELO58
tabiki rahat edebilirsin bundan şüpe olmasın
GIRMIZI GARA ÞAMPİYON ZARA
fatih yilmaz
F bloku yonetimimiz actirabilir. Peki biz yonetime sesimizi nasil duyuracagiz
puar
Yğunluğa göre F blok açılabilir. İnşallah açılırda taraftarımız zor durumda kalmaz.
İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
GUHERTASLI
hazır istanbulda sivaslıların bu kadar fazla ilgi gösterdıgı bir maçta bilet bitti çıgırtkanlıgı yapmanızı anlamış degilim.bırakın herkes gelsin sonuçta kale arkasının bıze ayrılan tarafı boş diğer taraftan alınan biletle bizim yanımızdakı bulunan kısma gelinecegını herkes biliyor bilet bitti çıgırtkanlıgı yapmayalım bırakın millet gelsin.ne kadar çok kalabalık olursak o kadar çok iyi destek sağlanır.
GIRMIZI GARA ÞAMPİYON ZARA
58yusuf34
Mactan once dernekte toplanma olacak mi
RECEP_YUKSEL
Yok kardeş dernekte toplanma yok...

İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
58yusuf34
Kimliginde sivas yazipta baska takim tutanlar kanindan suphe duysun bu onemli maca gelmeyene yaziklar olsun
67 YİLİNDA GELDİK DUNYAYA KONUSMAYİ OGRENDİK SENİN ADİNLA NE İSİMİZ OLUR BİZİM BUNLARLA HAYDİ BASTİR SİVASİM GORSUN TUM DUNYA
TheLisyen
Maca ben ve malatyali arkadasim mert var biz birlikte hangi maca gidersek yeniliyoruz :D o yuzden pek sans vermiyorum bizim takima :(
58zarali

Alıntı

TheLisyen tarafından yazılan metin:

Maca ben ve malatyali arkadasim mert var biz birlikte hangi maca gidersek yeniliyoruz :D o yuzden pek sans vermiyorum bizim takima :(

ulan getirme o zaman yendirecekmisin bizi
Değerli üyelerimiz forumlarımızda lütfen küçük yazı karakteri kullanmaya özen gösterelim.

i33.tinypic.com/2mzmxyx.gif
Themba58
KASIMPAŞA - SİVASSPOR

STAT: R.Tayyip Erdoğam
SAAT: 20.00
HAKEM: Tolga Özkalfa
YAYIN: Lig TV

KASIMPAŞA: Isaksson, Abdurrahman, Yalçın, Elyasa, Sancak, Djalma, Sarmov, Ernst, Viudez, Adem, Uche

TEKNİK DİREKTÖR: Şota Arveladze

SİVASSPOR: Borjan, Erhan, Rajnoch, Murat, Ziya, Grosicki, Kadir, Erman, Hakan, Aatif, Eneramo

TEKNİK DİREKTÖR:
Rıza Çalımbay
i.hizliresim.com/NqlvZ5.gif
U

Alıntı

yenılgının butun sorumlusu bu arkadastır...
TheLisyen

Alıntı

Umit tarafından yazılan metin:

Alıntı

yenılgının butun sorumlusu bu arkadastır...

Dün itabari ile karar aldim artik maclara gelmemeye özen gösterecegin. takımın selamete cıkması için tasın altına elimi koyuyorum :(
Themba58
[allvideo=dailymotion]xxmp51[/allvideo]

Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Kasımpaşa'ya 1 - 0 yenildikleri karşılaşmanın ardından düzenlenen basın toplantısında konuştu.

Kaynak: DHA ///////// Tarih: 18.02.2013
i.hizliresim.com/NqlvZ5.gif
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak tartışma konusundaki anketi düzenle.
Bu yapamamak tartışma konusundaki ankete oy kullanın.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici