O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

3.Lig bekliyoruz

Son Güncellenen 9 yıl önce
Yigido
TFF 3. Futbol Ligine terfi 2. kademe maçlarına katılmak üzere Ankaraya gidecek olan Sivas 4 Eylül Belediyespor takımının, bugün düzenlenecek törenle uğurlanacağı bildirildi.
Belediyeden yapılan yazılı açıklamada, 3. Lige çıkmayı hedefleyen 4 Eylül Belediyespor, Trabzon ve Ordu takımlarıyla mücadele edecek. 4 takımın mücadele edeceği gruptan yenilmeden çıkan takım, 3. lige çıkmaya hak kazanacak denildi.
TFF 3. Lige yükselme 1. kademe maçlarını başarıyla tamamlayan 4 Eylül Belediyesporun, ikinci kademe maçlarını 28-30 Mayıs tarihlerinde Ankarada oynayacağı kaydedildi. 1. kademe maçlarında oynadığı 3 maçı da gol yemeden namağlup bitiren ve adını 2. kademe maçlarına yazdıran 4 Eylül Belediyesporun, yarın düzenlenecek uğurlama töreniyle Ankaraya hareket edeceği belirtildi.
4 Eylül Belediyesporun, 2. kademe maçlarında Karedeniz ekipleriyle karşılaşacağı ifade edildi. Sivas temsilcisinin, Ordunun Fatsa Belediyespor, Trabzonun Yomraspor ve Çukurçayır takımlarıyla aynı grupta mücadele edeceği kaydedildi.
Açıklamada, şunlar kaydedildi:
Başkentte stada yakın bir otele konaklayacak olan temsilcimiz, Ankara Yenimahalle Hasan Doğan Stadyumunda maçlara çıkacak. Belediyespor, kendisiyle birlikte 4 takımın mücadele edeceği gruplardan yenilmeden çıkması halinde, 3. lige yükselmeye hak kazanacak.
Belediye Başkanı Doğan Ürgüp, 3. lige terfi maçlarında ilimizi başarıyla temsil eden Belediyespor kafilesiyle bugün Belediye Meclis Salonunda bir araya gelecek.
28-30 Mayıs tarihleri arasında Ankarada oynanacak ikinci kademe maçlarına katılacak temsilcimiz, meclis salonundaki törenin ardından uğurlanacak.
img901.mytextgraphics.com/marqueetextlive/2010/06/08/0eccc72b8d1635bb4321f49347d3bde3.gif
RECEP_YUKSEL
Önce 3 lig sonra 2. lig ve Bank asya peşinde ver elini süper lig hayalmi bir zamanlar Sivasspor içinde bazı şeyler hayal diyorduk ama gerçek oldu Yolunuz açık olsun Sivas Beldeiye Spor,

Ankardakai yiğidolar destek verin takımıza


,
,
,
***
***
***


İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici