O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

Bülent Uygun baslamadan ayrildi

Son Güncellenen 9 yıl önce
Yigido
img6.imageshack.us/img6/9827/60471958.jpg

Gaziantepspor daha önce anlaşmaya vardığı Bülent Uygun'la yollarını ayırdı. Jose Couceiro'nın takımdan ayrılması ile birlikte takımın başına Bülent Uygun'u getiren Antep başarılı teknik adamla yaşadığı sorun nedeniyle sözleşme imzalamaktan vazgeçti.

Gaziantepspor kulübünden yapılan açıklama şöyle;

Kulübümüz, daha önce prensipte anlaşma sağladığı değerli teknik direktör Bülent Uygun ile bazı konularda düşünce ayrılıklarının oluşması neticesinde anlaşmama kararı almıştır. Değerli hocamız Bülent Uygun´a teşekkür eder, başarılar dileriz.
img901.mytextgraphics.com/marqueetextlive/2010/06/08/0eccc72b8d1635bb4321f49347d3bde3.gif
Yigido
Gaziantepspor'la anlaşmasına rağmen, göreve gelemeyen Bülent Uygun, konuyla ilgili açıklamalar yaptı..

NTV SPOR'a telefonla bağlanan Bülent Uygun'un açıklamalarından Ajansspor.com'un derledikleri şöyle:
"2-3 gün önce maddi anlamda, projelerde ve prensiplerle ilgili anlaşmıştık. Hedefi olan, bir şeyler başarmak isteyen takımlar olduğu; Gaziantepspor'un da önemli bir takım olduğunu belirtmiştik. Şehrin en önemli markası olduğunu biliyorduk. Yeni sistem, yapılacaklar ve belli detayları görüşmüştük. Sayın başkanımız yurt dışına gitti. Maalesef haberi medyadan aldım. Ayrılık bizim adımıza üzüntü verici. Çok da iyi anlaşmıştık. Maalesef böyle oldu, hayırlısı olsun. Gaziantepspor halkına beni kabul ettikleri için, her ortamda sevgilerini sundukları için teşekkü ediyorum. Gaziantep taraftarına, camiaya ve halkına teşekkür ediyorum. Gaziantepspor'a başarılılar diliyorum.

Tahmin ettiğim bir nokta yok. Sayın başkanımız bir şeyler söylecektir zaten. Yurt dışında birçok maç izledik. Gelecek için plan ve program yapmıştık. Her şey çok güzeldi. Anlaşmazlığın sözleşme ile ilgili olduğu söyleniyor. Sevgili Yılmaz Vural'ın sözleşmesinin aynısını hatta azaltarak yaptık sözleşmemizi. Hatta Kemal Kapulluoğlu'na gönderdik, O da değiştirilmesi gereken maddeleri değiştirmişti. Sonra öğreniyorum ki başka bir durum var.

Ertuğrul Sağlam, Sayın İbrahım yazıcı, Bursaspor camiası ve taraftarını can-ı gönülden tebrik ediyorum. 3 sene önce "Sivasspor'la şampiyonluğa oynuyoruz" diyorken benimle alay ediyorlardı. Herkes benimle alay etmişti. Anadolu'dan 5 yıl içinde şampiyon çıkacak, bu makus talih değiştikten sonra değişim rüzgarları olacak. Her Anadolu takımı doğru planlama ve proglama ile şampiyonluğa oynacak demiştik.

Önümüzde bir seçenek yok. Geçen sezon bir çok takım teklifte bulundu. Ama ben kendimi geliştirmem, Avrupa'da eğitimimi tamamlamam gerekiyor diyerek sezon sonuna kadar çalışmayacağım demiştim. Bütün takımlar en iyisini seçti kendisine göre. Duruşumuz aynı, yaptıklarımız ortadadır. Bundan sonra başaracaklarımızı herkes görecektir"

img901.mytextgraphics.com/marqueetextlive/2010/06/08/0eccc72b8d1635bb4321f49347d3bde3.gif
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: