O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

Sivasspor 2-0 Trabzonspor

Son Güncellenen 7 yıl önce

Anket: Sivasspor - Tarbzonspor Kim Kazanır

Sivasspor Kazanır78 %
    Trabzonspor Kazanır11 %
    Berabere Biter11 %
Themba58
Sivasspor'umuz cok iyi bir Takim, benim en cok üzüldügüm nokta aslinda 3.-0 , 4-0 da yapabilirdik , ama tüm Futbolcularimizla ve Taraftarlarimizla bütünlesip oley oley oley demek de güzeldi.

Önemli olan inanmak , önemli olan kosmak, Hakan Arslan , Ziya Erdal , Ümit Kurt , Milan Borjan , Erman , Grosicki ,oyuna sonradan giren Murat ve Hayrettin , Aatif hepsi süperdi.

Insallah hafta Piech ve Eneramo'nunda takimda olmasiyla Kasimpasa'ya karsi , Pasa , Pasa yeneriz.
i.hizliresim.com/NqlvZ5.gif
fatih yilmaz
Galibiyet cok guzel oldu. Sivas mukemmel futbolunu 3 puanla suslemis oldu.fakat azicik rehavete kapilma olursa kasimpasa macinda hezimete ugramaya hazir olalim
altuntas58
sivassporumuzu tebrik ederim harika oynadı 3 altın puanı hanemiize yazdırdı
U
trabzon cok kacırdı ama
yine de ıyı kazandıkkk

bekleyin apacilerr
yigidolar geliyor...

18.02.2013 20:00 KASIMPAŞA A.Ş.- SİVASSPOR
58zarali
KİMSEYLE DALGA GEÇMEDİM

Borjan, maçta rakiple dalga geçtiği ile ilgili soruya ise "Ben sadece zamanımızı çok iyi şekilde kullanmak istedim. Onun dışında hiç kimseyle dalga geçme gibi bir şeyim olmaz kesinlikle bunu açık bir şeklide açıklamak isterim."şeklinde cevap verdi.

Basın toplantısına katılan bir başka futbolcu Pedriel de "Tabii ki bizim için çok zor ve önemli bir karşılaşmaydı. Bu karşılaşmanın Sivasspor için ayrıda bir önemi vardı. Bu yüzden bu önem dahilinde bu maçı kazandığımız için çok mutluyuz. Kazanmayı hak ettik çünkü hepimiz yürekten oynadık çok iyi bir mücadele verdik. Önümüzdeki maçları da kazanarak yolumuza devam etmek istiyoruz" diye konuştu.

GOLÜ SİVASSPOR CAMİASI İÇİN ATTIM

Maçta son golü atan Aatıf ise "Trabzonspor gibi güçlü bir takıma karşı oynamak bizim için zor bir karşılaşma oluşturdu. Ama bugün hepimiz çok iyi savaştık. Fenerbahçe galibiyetinden sonra bunu devam ettirmemiz gerekiyordu. Üzerimizde bununda bir baskısı vardı. Herkes her mevkide iyi bir mücadele verdi. Tabi ki golü kendim için atmadım Sivasspor camiası ve özelliklede Sivasspor taraftarımız içindi."şeklinde konuştu.
Değerli üyelerimiz forumlarımızda lütfen küçük yazı karakteri kullanmaya özen gösterelim.

i33.tinypic.com/2mzmxyx.gif
58zarali
[allvideo=Youtube]IEiGOHCb7WE[/allvideo]
Değerli üyelerimiz forumlarımızda lütfen küçük yazı karakteri kullanmaya özen gösterelim.

58zarali
fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/2963_10151741942878378_380834884_n.png

puar
Güzel galibiyet oldu. Kimsenin beklemediği galibiyet oldu. Yanlız yine çok hatlar yaptık Allahtan şans yanımızdaydı. Teşekkürler yiğidolar.
İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
Tunahan
Sırada beşiktaş var :)
Themba58
[allvideo=dailymotion]xxhnys[/allvideo]
i.hizliresim.com/NqlvZ5.gif
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak tartışma konusundaki anketi düzenle.
Bu yapamamak tartışma konusundaki ankete oy kullanın.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici