O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Parse error: syntax error, unexpected 'id' (T_STRING) in /home/sivassp1/public_html/includes/classes/PHPFusion/Panels.inc(321) : eval()'d code on line 166

TKİ Tavşanlı Linyitspor'un Teknik Direktörü Arif PEÇENEK vefat etti

Son Güncellenen 7 yıl önce
ISTDER HABER
fotocdncube.fanatik.com.tr/news/658x370/2013/1/29/fft104mm2109177.jpg

Arif Peçenek vefat etti

PTT 1. Lig ekibi TKİ Tavşanlı Linyitspor'un Teknik Direktörü ve eski milli kaleci Arif Peçenek, Ankara'da geçirdiği kalp krizi nedeniyle vefat etti.

Boluspor ve 2-2 biten karşılaşmadan sonra Ankara'ya gelen ve bugün takımının başında idmana çıkacak olan Peçenek, dün gece evinde rahatsızlanarak hastahaneye kaldırıldı. Soğuk algınlığı bulunan ve Ankara Numune hastahanesinde kalp krizi geçiren Arif Peçenek, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

İNEK KARŞILIÐI KÜLÜP DEÐİŞTİRMİŞTİ

1979 yılında dünya ve Türk medyasında büyük yankı uyandıran ''İnek karşılığında transfer'''ini ise Peçenek, yıllar önce yaptığı bir açıklamada şu şekilde anlatmıştı. 1979'da, 19 yaşındayken Güneşspor'dan Ankaragücü'ne transferi sırasında yaşanan olayda, eski başkanı Avni Bulduk'un kendisini çağırarak, Altay ile Şekerspor'dan gelen teklifleri ilettiğini belirten Peçenek; ''Bir gazetenin muhabiri, eski başkanım Avni Bulduk'a, Böyle yetenekli bir kaleciyi bedava vermezsin. Ne kadar para aldın?' diye sormuş. Avni Ağabey de Bir inek aldım, Arif'i verdim' demiş. Ertesi gün gazetelerde manşet oldu. Rakip taraftarlar maçlarda inek sesi çıkarıp moralimi bozmaya çalışıyordu. Bu espriler beni kamçıladı. Bunlar bana normalden fazla çalışmam gerektiği felsefesini kazandırdı" dedi.

1959 Doğumlu olan Arif Peçenek, Güneşspor, Ankaragücü, İstanbulspor ve Adanaspor'da Futbol oynadı. Antrenörlük hayatına ise Ankaragücü alt yapısında başladı. Türk telekom, Körfez belediyespor, Vanspor ve Adanaspor'da yardımcı antrenörlük, son olarak ise TKİ Tavşanlı Linyitspor'da Teknik direktör olarak görev yapıyordu.
Arif Peçenek yarın öğle namazından sonra Kızılcıhamamda Aile kabristanlığına defnedilecek.

İSTDER Ailesi Olarak Arif PEÇENEK'e Allahtan rahmet yakınlarına ve TKİ Tavşanlı Linyit Spora başsağlığı diliyoruz.

Türk Sporunun Başı Sağ olsun..
İstanbul SİVASSPOR Taraftar Derneği
58zarali
Allah rahmet eylesin. Başsağlığı diliyoruz Linyitspor'a
Değerli üyelerimiz forumlarımızda lütfen küçük yazı karakteri kullanmaya özen gösterelim.

i33.tinypic.com/2mzmxyx.gif
RECEP_YUKSEL
Arif PEÇENEK'e Allahtan rahmet yakınlarına ve TKİ Tavşanlı Linyit Spora başsağlığı diliyorum.

Türk Sporunun Başı Sağ olsun..

İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
GUHERTASLI
ALLAH rahmet eylesın mekanı cennet olsuntüm linyitspoar camiasının başı sağolsun.
GIRMIZI GARA ÞAMPİYON ZARA
puar
Merhuma Allah rahmet eylesin. Tavşanlu camisanında başı saolsun.
İSTANBUL SİVASSPOR TARAFTAR DERNEÐİ
fatih yilmaz
Basta Linyikspor olmak uzere tum por camiasinin ve sevenlerinin basi sagolsun
mekanin cennet olsun Arif Pecenek
fatih yilmaz
Basta Linyikspor olmak uzere tum spor camiasinin ve sevenlerinin basi sagolsun
mekanin cennet olsun Arif Pecenek
Themba58
Tavşanlı Linyitspor Camiasinin ve tüm Futbool severlerin basi sagolsun, Allah , Arif Pecenek'e rahmet eylesin , mekani cennet olsun.
i.hizliresim.com/NqlvZ5.gif
murtes
ALLAH rahmet eylesin
Ümraniye İstanbul
mesuttunc
ALLAH Rahmet eylesin. Acının rengi olmaz. Futbol Camiasının Başısağolsun.
SELO58
kendisine allahdan rahmet geride kalanşara sabır diliyoruz türk futbolunun başı sağolsun....
GIRMIZI GARA ÞAMPİYON ZARA
orhank
Allah (c.c.) son nefeste imandan ayırmasın,mekanı cennet olsun.
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapabilmek forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapamamak forumdaki ek dosyaları indir.
Moderatör: Yönetici